نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: انجمن یک سایت واردات است به جای یک سایت آموزشی

Senior Member

انجمن یک سایت واردات است به جای یک سایت آموزشی

سلام
    خیلی وقت بود نیومده بودم سایت و به قولی درگیر بودم اما امروز که اومدم سایت دیگه اون حال و هوای آموزشی قبلشو نداشت ؛ بیشتر پست ها شده درخواست برد یا قطعه جدید
    که البته باید به خاطره این کار از آفتاب رایانه تشکر کرد اما بهتر نبود که یک بخش توی سایت اصلی می ساختین که هر کی هر درخواستی داره بیاد بده و بعد بررسی بشه و با ایمیل جواب داده می شد یا مثلا برای تعامل بیشتر در خواست ها ؛ درخواست هایی که داده شده رو به همه نشون بده و یک تیکی چیزی به عنوان اینکه مثلا در دست اقدام ؛ غیر قابل اجرا (ورود / ترخیص / یا هرچی) که اینجوری درخواستا تکراری نشه و اینکه انجمن الکی شلوغ نشه که باعث بشه اون محبوبیتشو از دست بده

با تشکر

Member
    با سلام
    اگر امكان داره لطفا شماره موبايلتون ( يا ايميلتون ) را بديد من سوالي در خصوص مونتاژ كواد كوپتر داشتم
    با تشكر
    سعادتمند

Senior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAADATMAND نمایش پست ها
    با سلام
    اگر امكان داره لطفا شماره موبايلتون ( يا ايميلتون ) را بديد من سوالي در خصوص مونتاژ كواد كوپتر داشتم
    با تشكر
    سعادتمند
    سلام
    ایمیلم : navidkhajezade@gmail.com برای استفاده عموم آزاد است (شماره هم اگر ضروری است ایمیل بدید میفرستم )
    ولی در خصوص مشکل شما متاسفانه من هنوز وقت نکردم با کواد کوپتر کار کنم و راستش چیزه زیادی نمی دونم ازش