صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19
Like Tree2 لایک

موضوع: فروش دستگاه cnc کوچک جهت نمونه سازی برد های الکترونیک

Junior Member
    حیف اینجا اون طرف مرز وسایل الکترونیکی پیدا نمیشه و تو عصر ببوقا وگرنا کیسه کیسه ماژولو قطعاتو قاجاغ وارد می کردم خخخخخخخخخخخ

Junior Member
    من دوتا رادیو نرم افزاری با خروجی استانداد ای اس ام ۴ سال پیش حدود ۳۲۰۰ دلار خریدم ولی کار شناس کلا اجازه ترخیص نداد .البته قبلا یک دونه سال قبلش بدون مشکل رسیده بود .که حتا ونو بردم بهش نشون دادم هر کاری کردم نامه از هر جای بردم قبول نکرد .گفت نامه رسمی اونهم از اداره خودمون در نهایت بعد از کلی دوندگی که این ها به هم نامه زدن زمانی که اجازه ترخیص داد . فقط بخش بی اهمیت دستگاه ها مثل برد های کمکی و کونکتور ها و خورده ریز جانبی پیدا شد .گفتن میتونی شکایات کنی هزینه انبار !رو پس بگیری بعد متوجه شد م کار شناس اولیه فقط با توجه به کا نکتور اس ام ای آنتن بر روی برد تصمیم میگیره که آیا نیاز به کار شناسی هست یا خیر . بنابر این کانکتور رو پیش از ارسال از برد جدا میکنیم و آنتن و این چیز هارو هم نمیفرستم و به راحتی ترخیص میشه . در سایر کشور ها گمرک بر اساس استاندارد رادیو وارداتی به شکل غیر حضوری طبقه بندی میکنه .جالب اینکه قوانین واردات تجهیزات رادیو یی در کشور ما هم مثل کشور های پیشرفته هست .ولی اجرای اون با مکافات صدر اسلام رو بروست . هزینه های پنهان دیگه هم هست مثل زمان . عواقب دیگه هم داره مثل قاچاق و تورم . هر چقدر سرعت گردش پول بیاد پایین تورم بالا میره .

Junior Member
    سلام ممکنه بگید که این دستگاه برای منبت کاری روی چوب مناسب هست یا نه ؟

Junior Member
    بله قربان برای منبت کاری روی چوب و تراش سنگ و حتا فلزات مناسب هست .کار های کریستال و شیشه هم اگر به اصول کار با شیشه وارد باشد میتونید انجام بدید . سر مته های مناسب برای چوب و سنگ و فلزات . و تولید برد های الکترونک روش هست . فقط به اندازه میز کار دستگاه توجه کنید . این دستگاه نمیتونه روی در چوبی منزل منبت کاری کنه .

Junior Member
    اقا میشه بگید کی خریداری شده و علت اینکه میخواید بفروشید چیه؟شما در چه زمینه ای ازش استفاده میکردید و ایا نمونه کاری از همون دستگاه دارید؟

Junior Member
    دوست عزیز دستگاه با استاندارد دستگاه های کارگاهی نو حساب میشه چون من فقط جهت کار سبک نمونه زنی برد الکترونیک و جعبه های دستگاه ها و فریم های فیبر کربن هلیکوپتر و هوا پیما مدل استفاده کردم . که بیش از ۴۰ مورد نبوده و دلیل فروش دستگاه رسیدن تاریخ مهاجرت به خارج ازکشور هست .در غیر این صورت دستگاه هیچ مشکلی نداره و اگر میشد میبردم با خودم . شما اگر میخواهید ببینید کارشما رو راه میندازه یا نه . فایل موردنظر خودتون رو ارسال کنید . براتون بزنم .ضمن اینکه الان قیمت این دستگاه به بیش از ۲۰ میلیون رسیده بنابر این من نمیتونم بون قیمتی قبلی بدم خدمت تون .

با تشکر

Junior Member
    با سلام اگر هنوز فروشنده هستید لطفا به من ایمیل بزنین و قیمت رو بفرمایین تا با مسئول فنی خدمتتون برسم کا تهرانیم... حوالی نواب .....
    ایمیل :azaruser@chmail.ir

Junior Member
    200 تومن کاملا منصفانه است

Junior Member
    سلام دوستان
    من به دنبال راهی برای راه اندازی دستگاه سی ان سی با فریم ورک grbl هستم که بدون نیاز به سیستم کامپیوتری بتونم سی ان سی را راه اندازی کنم
    کسی در این مورد آموزشی صفر تا صد داره به من پیشنهاد بده؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع