نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
Like Tree1 لایک
  • 1 Post By magmagmary

موضوع: مشکل با sim800

Junior Member

مشکل با sim800

سلام

sim800 پروتکل ssl را پشتیبانی می کند. یکی از At commandهای مربوط به آن AT+CIPSSL است که ssl را برای TCP فعال می کند. در مستندات sim800 ذکر شده که بعد از فعال سازی ssl، ماجول به طور اتوماتیک دریافت ssl certificate را آغاز می کند. من می خواهم این ssl certificate را از لحاظ صحت بررسی کنم. اما ایا ماجول ssl certificate را دریافت می کند؟ آن را کجا ذخیره می کند؟ چطور می توان به آن دسترسی داشت؟

مدیر گروه
    این فایل رو مطالعه کنید:
    https://cdn-shop.adafruit.com/datash...Note_V1.00.pdf

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط magmagmary نمایش پست ها
    این فایل رو مطالعه کنید:
    https://cdn-shop.adafruit.com/datash...Note_V1.00.pdf
    من این فایل که شما فرمودید به اضافه نسخه جدیدتر آن SIM800+Series_SSL_Application+Note_V1.01.pdf را مطالعه کردم. اما هیچ توضیحی در این مورد وجود ندارد. لطفا اگه کسی می تونه منو راهنمایی کنه.

Junior Member
    سلام. من ماژول sim800L رو از فروشگاه خریدم ولی هر کاری میکنم شبکه رو شناسایی نمیکنه. دستور AT که میزنم ok میده، ولی دستور AT+CMGF=1 رو که میزنم error میده و نتونستم هنوز تماس بگیرم و پیام بفرستم. سیم کارتو درست جا گذاشتم و از ولتاژ 4v و بالاتر از 2 امپر هم بهش دادم. لامپ NET همینطور چشمک میزنه. چیکار کنم؟

مدیر ویژه
    روی ایرانسل معمولا جواب میده.
    از طرفی سالمی سیم کارتت رو چک کن
    مثلا اگر پین کد بخواد هم همینجوری میشه

مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط coanama نمایش پست ها
    سلام. من ماژول sim800L رو از فروشگاه خریدم ولی هر کاری میکنم شبکه رو شناسایی نمیکنه. دستور AT که میزنم ok میده، ولی دستور AT+CMGF=1 رو که میزنم error میده و نتونستم هنوز تماس بگیرم و پیام بفرستم. سیم کارتو درست جا گذاشتم و از ولتاژ 4v و بالاتر از 2 امپر هم بهش دادم. لامپ NET همینطور چشمک میزنه. چیکار کنم؟
    من با رایتل هم جواب گرفتم .
    آنتنش رو نصب کردی روش؟
    لایک کردن

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط magmagmary نمایش پست ها
    من با رایتل هم جواب گرفتم .
    آنتنش رو نصب کردی روش؟

سلام منم یک عدد sim800l دارم میخوام با Gprs به سایتم یه آی دی بفرستم از اونطرفم سایت یک جواب 0 یا یک بهم برگردونه که من یک LED سبز یا قرمز رو روشن کنم . الان ماژولم حتی جواب AT من رو نمیده . در ضمن من دقیقا ماژول رو مثل اون سایت روسی که خودتون پیشنهاد دادین بستم و گیج شدم که آیا اون فلز زرد رنگ که مثل فنر میمونه همون آنتن هست یا من باید خودم یک آنتن بهش متصل کنم؟؟!!
    تصاویر کوچک شده (Thumbnails) پیوست شده تصاویر کوچک شده (Thumbnails) پیوست شده gprs-scheme-small.jpg  

مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط p.hs1370 نمایش پست ها
    سلام منم یک عدد sim800l دارم میخوام با Gprs به سایتم یه آی دی بفرستم از اونطرفم سایت یک جواب 0 یا یک بهم برگردونه که من یک LED سبز یا قرمز رو روشن کنم . الان ماژولم حتی جواب AT من رو نمیده . در ضمن من دقیقا ماژول رو مثل اون سایت روسی که خودتون پیشنهاد دادین بستم و گیج شدم که آیا اون فلز زرد رنگ که مثل فنر میمونه همون آنتن هست یا من باید خودم یک آنتن بهش متصل کنم؟؟!!
    سلام
    بله فلز زرد رنگ همون آنتن هست.
    جلسه بیست و سوم : ارسال AT Command | وبلاگ آردوینو

مطابق این آموزش پیش برو .
    فقط یه نکته داره بادریت ارتباط سریال بین سیم800 و آردوینو رو باید 115200 بزاری و تست کنی.
    با این تست میتونید کامند بدید و از اون به بعد کامندهای مربوط به gprs رو بدید.

Junior Member

sim800l

نقل قول نوشته اصلی توسط coanama نمایش پست ها
    سلام من مشکل شما رو دارم ،مشکل شما حل شد؟

Junior Member
    من هنوز با پیدا کردن شبکه مشکل دارم
    کسی هس کامل راه انداخته باشه؟؟