نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: درایور

Junior Member

درایور

سلام و وقت همگی بخیر.
    عکس پیوست یک درایور هست برای استپر موتور ، البته اگر درست متوجه شده باشم .
    به برد رسپبری متصل شده، کسی از دوستان اطلاعاتی داره که اشتباهات بنده رو تصحیح کنه و کلا توضیحی بفرمایند ?
    ممنون
    تصاویر کوچک شده (Thumbnails) پیوست شده تصاویر کوچک شده (Thumbnails) پیوست شده imag0311.jpg  

Junior Member
    سلام. فقط اینو میدونم این درایور استپر موتور ac هست و استپ موتورشم باید ac باشه و فکر نمیکنم با استپرهای معمولی و توان کم که با میکرو و آردینو و ... راه اندازی میشه کار بکنه.

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasgh نمایش پست ها
    سلام. فقط اینو میدونم این درایور استپر موتور ac هست و استپ موتورشم باید ac باشه و فکر نمیکنم با استپرهای معمولی و توان کم که با میکرو و آردینو و ... راه اندازی میشه کار بکنه.
    سلام ، ممنون ،
    عکس از استپ موتور هم میتونم بدم ، البته الان دسترسی ندارم ، ولی با رسپبری پای کار میکنه کل سیستم ، ولی من مشکل دارم و نمی دونم چطور میشه/ و یا شده به این موتور دسترسی داشت ، تمام منابع برنامه نویسی پایتون این سیستم رو دارم ، اما همچنان با این قسمت مشکل دارم ،
    میخام خودم دوباره روی سیستم سیستم عالم بریزم و پروگرمش کنم ، اما نمی دونم اصلا چطور میشه درایور رو به رسبپری شناسوند؟ اطلاعاتی دارید شما ؟
    ممنون

Junior Member
    من اطلاعی ندارم متآسفانه. ولی یه سری به سایت مانا موتور | فروشگاه اینترنتی خرید انواع الکترو موتور صنعتی با لیست قیمت و مشاوره فنی تخصصی | موتور دیسی DC | موتور ایسی AC تکفاز و سه فاز پایه دار فلنج دار | اینورتر | استپ موتور و درایور میکرواستپ| سرو موتور DC و AC | جک خطی | درایور | ملحقات موتور بزن و تلفنی باهاشون صحبت کن حتما راهنمایی می کنن. من خودم برای CNC خانگی از همین سایت خرید کردم خودشونم راهنمایی کردن.