نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
Like Tree1 لایک
  • 1 Post By magmagmary

موضوع: Roboroach - ماژول کنترل کننده حرکت سوسک پرنده

Junior Member

Roboroach - ماژول کنترل کننده حرکت سوسک پرنده

سلام خدمت همه دوستان
    بنده دانشجوی کارشناسی مکانیک و دوستم دانشجوی کارشناسی برق علاوه بر پروژه هایی که قبلا با میکروکنترل هایی شبیه آردوینو و رسبری پای و بیگل بون انجام دادیم، این بار می خوام پروژه ای رو با هدف " کنترل حرکت و پرواز سوسک پرنده " شروع کنیم.
    از بین دوستان کسی هست که قبلا این چنین پروژه هایی رو کار کرده باشن؟
    ویرایش توسط sohrab : 07-07-2016 در ساعت 09:19 PM

مدیر گروه
    سلام
    قائدتا این پروژه های مبتنی بر کنترل سنسورهای عصبی سوسک خیلی اتفاق خاصیه و به ندرت کسی باهاشون کار کرده

اما چیزی که هست حصولات به این شکل فقط و فقط مدل اورجینالشون وجود داره و به همین باید خیلی بی دردسر راه اندازی بشن و دنیای اطلاعات خهم ازشون وجود داره به خصوص توی سایت یوتیوب نمونه های عملیش فیلم برداری شده

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط magmagmary نمایش پست ها
    سلام
    قائدتا این پروژه های مبتنی بر کنترل سنسورهای عصبی سوسک خیلی اتفاق خاصیه و به ندرت کسی باهاشون کار کرده

اما چیزی که هست حصولات به این شکل فقط و فقط مدل اورجینالشون وجود داره و به همین باید خیلی بی دردسر راه اندازی بشن و دنیای اطلاعات خهم ازشون وجود داره به خصوص توی سایت یوتیوب نمونه های عملیش فیلم برداری شده
    نه اتفاقا خیلی سادس و به عنوان اولین پروژه دانشجویان مهندسی پزشکی تو خارج انجام میشه و اصلا به کنترل عصبی لازم نیست
    تا جایی که من در مورد این پروژه فهمیدم خلاصه این پروژه به این صورته که بردی که درست میشه با دو سیم به آنتن های سوسک وصل میشه و با دادن پالس سوسک فرضا فک می کنه سمت چپش مانع هست و میره راست.

Junior Member
    من به این پروژه خیلی علاقه مند بودم و خیلی در مورد تحقیق کردم ولی به دلایلی نمی تونم شروعش کنم، ولی به علاقه مندان اطلاعات لازم رو به تدریج در اختیارشون قرار میدم:
    شمای کلی این پروژه به این صورته:فایل پیوست 2331فایل پیوست 2332

مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrab نمایش پست ها
    نه اتفاقا خیلی سادس و به عنوان اولین پروژه دانشجویان مهندسی پزشکی تو خارج انجام میشه و اصلا به کنترل عصبی لازم نیست
    تا جایی که من در مورد این پروژه فهمیدم خلاصه این پروژه به این صورته که بردی که درست میشه با دو سیم به آنتن های سوسک وصل میشه و با دادن پالس سوسک فرضا فک می کنه سمت چپش مانع هست و میره راست.

متاسفانه به دلیل پروسه شکار سوکسش اصلا پروژه جذابی واسه ایرانیا به حساب نمیاد!
    لایک کردن

کلمات کلیدی این موضوع