نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: راهنمایی برای ساخت کواد کوپتر حرفه ای ؟

Junior Member

راهنمایی برای ساخت کواد کوپتر حرفه ای ؟

با سلام خدمت دوستان

من کوادی میخواستم بسازم که برد رادیو حداقل یک کیلومتر را داشته باشه امکان فیلم برداری بدون لرزش و تغییر جهت دوربین با کیفیت مناسب را داشته باشه کلا جهت تصویر برداری و تهیه نقشه بافت اقلیمی و پوشش گیاهی و زیست انسانی مناسب باشه مثل مدلها فانتوم.
    سوال من اینه که ابتدا خرید رو از چی شروع کنم و مبنا قرار بدم مثلا فریم . موتور ....؟
    اگه میشه لیست قطعات مناسب رو معرفی کنید یا لینک اموزشی رو بهم بدهید ؟
    تقریبا هم هزینه اش چقدر تمام میشه ؟
    ممنون از محبتتون

Junior Member
    با سلام.
    دوست عزیز کسانی که تو زمینه ساخت ربات های پرنده فعال هستن به خوبی میدونن که پرنده هایی مثل سری های فانتوم کمپانی dji و حتی سری های اینسپایر این کمپانی و سری های ویجر کمپانی والکرا از کیفیت جالبی برخوردار نبوده و در صورتی که به یک سیستم مطمئن و ایمن نیاز دارین باید حداقل از سری های S1000 کمپانی dji استفاده کنید که قیمتی بالغ بر 35 میلیون تومان قیمت دارن و با این حال در برخی زمینه ها کاربرد مناسبی ندارن. به همین دلیل کسانی که تو این زمینه تجریبه دارن همیشه از پرنده های کاستوم استفاده میکنن که نسبت به هزینه از کیفیت بالاتر و قابلیت اطمینان بیستری برخوردار هستند. شما هم در صورتی که نیاز به ساخت چنین پرنده ای دارین ابتدا باید به سوالات زیر جواب بدین اما پیشاپیش بهتون میگم که ساخت یک پرنده با کیفیت و ایمن بیش از 15 میلیون تومان هزینه میبره.
    نوع پرنده ؟ کواد - هگزا - اکتا
    قابلیت حمل بار تا چند کیلو گرم؟
    مدت زمان مداومت پروازی؟
    تجهیزات مورد نیاز؟
    پایداری پروازی در شرایط بد جوی؟
    ارتفاع پروازی؟
    ارتفاع مکان پرواز از سطح دریا؟
    شدت باد نرمال بر حسب نات؟
    رطوبت نسبی محیط؟
    درجه حرارت محیط؟
    برد تجهیزات ارتباطی؟

Junior Member
    سلام دوسته عزیز
    شما اگه پرنده ای شبیه فانتوم بخواید قیمت حدود 3 میلیون میشه
    رادیو کنتر با برد 1 کیلومتر
    فرستنده گیرنده تصویر
    پایه دوربین 2 محوره
    gps
    برای اطلاعات بیشتر میتونید به این سایت مراجعه کنید : ق
    یا با شماره های :********-9 تماس بگیرید

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: WP_20151021_001.jpg
مشاهده: 204
حجم: 99.7 کیلو بایت
    ویرایش توسط meysamam : 05-08-2018 در ساعت 07:26 AM دلیل: درج آدرس اینترنتی (تبلیغات) سایت های داخلی

Junior Member
    سلام
    برای ساخت کوادکوپتر این سایت خیییلی میتونه کمک تون کنه
    خانه-ساده رباتیک - رباتیک
    من برای ساخت کواد همواره از این سایت بعنوان سورس اصلی استفاده کردم
    هر سوالی هم داشته باشید میتونید بصورت کامنت گذاری بپرسید ازشون و بصورت کامل بهتون جواب میدن
    ویرایش توسط meysamam : 05-08-2018 در ساعت 07:27 AM دلیل: درج آدرس اینترنتی (تبلیغات) سایت های داخلی

Junior Member
    من کوادی میخواستم بسازم که طراحی سایت مشهد برد رادیو حداقل یک کیلومتر را داشته باشه امکان فیلم برداری بدون لرزش و تغییر جهت دوربین با کیفیت مناسب را داشته باشه کلا جهت تصویر آلاچیق مشهد کانکس ویلایی برداری و تهیه نقشه بافت اقلیمی و پوشش گیاهی و زیست انسانی مناسب باشه اگر امکانش هست در این رابطه راهنمایی لازم را انجام بدین ساندویچ پانل بزرگمهر
    ویرایش توسط bozorgmehrco : 10-24-2017 در ساعت 09:02 AM دلیل: نگارشی
    ساندویچ پانل مشهد
    ساختمان پیش ساخته مشهد
    کانکس مشهد

Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط bozorgmehrco نمایش پست ها
    من کوادی میخواستم بسازم که طراحی سایت مشهد برد رادیو حداقل یک کیلومتر را داشته باشه امکان فیلم برداری بدون لرزش و تغییر جهت دوربین با کیفیت مناسب را داشته باشه کلا جهت تصویر آلاچیق مشهد کانکس ویلایی برداری و تهیه نقشه بافت اقلیمی و پوشش گیاهی و زیست انسانی مناسب باشه اگر امکانش هست در این رابطه راهنمایی لازم را انجام بدین ساندویچ پانل بزرگمهر
    با سلام
    دوست عزیز، اگر برای اولین بار میخواین کواد بسازین، این مشخصاتی که شما میخواین بهتره از همون مدلهای اماده استفاده کنین که خرجش واستون کمتر میشه، دلیلشم به خاطر اشتباهاتیه که معمولا توی مونتاژ و ساخت و تنظیمات فریمور پیش میاده که با این مشخصات بالا و قطعات گران قیمتی که شما برای ساخت نیاز دارین، یک کرش ساده باعث تحمیل هزینه هنگفتی به شما میشه. البته نظر من فقط برای جلوگیری از پیش آمدن مشکلاتی برای شماست که برای همه ما سازنده های کواد پیش اومده و چوبش به تنمون خورده.

Junior Member
    با سلام ... با عرض خسته نباشید ... دوستان با اجازتان من با فلایت apm 2.8 یک کواد ساختم و پرواز دادم ... فقط یه سوال داشتم میخام تعدادی ال ای دی بهش اضافه کنم و روی کنترلر براش کانال و دکمه تعریف کنم که روشن و خاموش کنمش .... کسی هست لطفن راهنماییم کنه چجوری ... ممنون میشم

Junior Member
    سلام وقت بخیر
    دوستان اگر راهنمایی و اموزش در زمینه ربات های پرنده نیاز داشتند میتوانند با شماره بنده در تلگرام یا واتس اپ ارتباط بگیرند تیم ما24ساعته اماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد
    09*******
    ویرایش توسط meysamam : 05-08-2018 در ساعت 07:28 AM دلیل: درج شماره تلفن

مدیر ویژه
    با سلام
    لطفا دوستان عزیز دقا فرمائید در مثال حساس ( از طرف دولت) درج شماره تلفن و یا آدرس اینترنتی یا مسینجر در انجمن لطفا خوداری فرمائید در غیر این صورت مطالب حذف خواهد شد .
    دوستان اگر قصد کمک به کسی را دارند بصورت مستقیم و اضافه کردن مطالب مفید در انجمن اقدام نمایند .
    با تشکر از همه شما