نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
Like Tree1 لایک
  • 1 Post By saeidfar

موضوع: کالیبراسیون و پاور دهی به rc و apm از طریق esc

fgh
    fgh آنلاین نیست.
    Junior Member

کالیبراسیون و پاور دهی به rc و apm از طریق esc

سلام به همگی.جهت دادن پاور به apm از طریق esc نیاز به جامپر هست.این جامپر رو چطوری فعال کنم یا غیر فعال.تو پکیجی که گرفتم جامپری نمیبینم.در ضمن من کاور apm رو باز نکردم.پیشاپیش متشکرم

Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط fgh نمایش پست ها
    سلام به همگی.جهت دادن پاور به apm از طریق esc نیاز به جامپر هست.این جامپر رو چطوری فعال کنم یا غیر فعال.تو پکیجی که گرفتم جامپری نمیبینم.در ضمن من کاور apm رو باز نکردم.پیشاپیش متشکرم
    سلام
    اگر کاورشو باز کنید احتمالا در حالت عادی جامپر باید روشن باشه! اگر نبود میتونید با یه جامپر معمولی دوتا پایه jp1 رو به هم وصل کنید. یا اینکه به وسیله یک تکه سیم برد بوردی اونها رو به هم وصل کنید

موفق باشید

Junior Member
    سلام fgh
    واسه این که مطمئن بشی رگولاتو APM صدمه نمیبینه به این شکل عمل کن :
    مواقعی که میخوای به USB وصلش کنی بین پین +5 پورتهای خروجی و +5 پورتهای ورودی هیچ ارتباطی نباید باشه ولی موقع به کار گیری روی مدل اسپید رو به پرت خروجی بزن و یک کابل دو سر ماد گی خورت درس کن و +5 ورودیها رو به +5 خروجی ها وصل کن تا کل بورد برق دار بشه ولی یادت نره به USB که میخوای بزنی قبلش این کابل واسط رو برداری . موفق باشی.

Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط fgh نمایش پست ها
    سلام، دوست عزیز، اولا پیشنهاد میدم که از esc پاور نگیری، و از ماژول پاور که برای خود این برد هست و تو فروشگاه هم هست استفاده کنی، یا اگه نخواستی یه ماژول پاور دیگه که شامل نویز گیر هم استفاده کنی، ولی اگه خواستی از esc استفاده کنی، به هدرپین دوپایه بردار و اونجایی که jp1 نوشته لحیمش کن، بعدشم یه جامپر قرار بده، ایطوری کارت تمیزتر درمیاد.

Member

Unhappy

سلام
    ماژول ولتاژ و جریان آردوپایلوت - APM 2.6 Voltage and current module رو خریدیم ولی اتوپایلوت رو روشن نکرد.
    متوجه شدیم این نوع ماژول با 16 ولت به بالا 4.5 ولت میده.
    ولی ممکنه 16 رو رد کنه و اتوپایلوت رو بسوزونه .
    ضمنا تفاوت این برد با برد اصلی اینه که مدل اصلی یک خازن بزرگ تانتالیومی وسط برد داره که اون باعث میشه از اتوپایلوت در برابر ولتاژ بیشتر از 5 ولت محافظت کنه و خروجی 5 ولت بشه برای اتوپایلوت.
    توی سایت ماژول اروجینالش موجود نبود.
    توصیه کرده از این ماژول استفاده نشه!!!!
    اینها رو از صفحه توضیحات ماژول در سایت اردوپایلوت متوجه شدم.
    لایک کردن

Junior Member
    سلام .
    من هم از این ماژول گرفتم از سایت اما هنوز نتونستم کارش بندازم . همینطوره که saeidfar میگه
    اکر راهی براش پیدا شد اطلاع بدین .
    از اونجایی که اسپیدهای من خروجی 5 ولت نداره رفتم به فکری که با یه باطری جدا برق برد تامین کنم

Member
    با سلام
    اگر به این ماژول دقت میکردید، برد رگولاتور بر روی آن نصب نیست و پینهای آن آزاد هستن. میتونید از رگولاتور های 5 ولت توی سایت برای اضافه کردن بهش استفاده کنید. اون خازن تانتالیوم هم که فرمودین درسته، که مربوط میشه به همون برد رگولاتور ولی قسمت سنجش ولتاژ باطری و آمپراژ آن فعال هستن.
    Your problem is in the code you didn't upload...

Junior Member
    tahlildadeh.com