نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
Like Tree1 لایک
  • 1 Post By parsomash111

موضوع: مشکل جدی با ماژول تلمتری وapm 2.6

Junior Member

مشکل جدی با ماژول تلمتری وapm 2.6

سلام.اساتید من اولین باره که میخوام کواد بسازم.ولی توی بخش تلمتر با مشکل مواجه شدم.بردم هم "اردوپایلت" هست.مشکل من اینه که تلمتری هام به هم متصل نمی شن.حتی پورت و سرعت پورت هار و هم تغییر دادم ولی به نتیجه ای نرسیدم.تمام فریم ور ها و نرم افزار و درایور ها رو هم اپدیت کردم حتی سیم های رابط رو هم چک کردم ولی به نتیجه نرسیدم.کلی فیلم ازیو(تیوب) دانلود کردم برای اموزش نحوه راه اندازی،قدم به قدم انجام دادم ولی به نتیجه نرسیدم.چراغ تلمتری که به کامپیوتر وصل هست سبزه مدام چشمک مک میزنه و اونی که به اردوپایلت وصله سبز ثابت هست.چکار کنم؟؟؟

Junior Member
    هیچ کس نیست جواب بده؟؟؟؟

Senior Member
    دوست من هنوز موفق نشدی ؟
    کاپیوترهاتو جدا کردی از هم؟

تا جایی که میتونی حتما apm رو به کامپیوتر وصل کن نه به سوئیچ آداپتور

Junior Member
    سلام دوستان بعد از به وجود اومدن مشکل فوق کلی تحقیق کردم توی فروم ها و سایت های خارجی و ایرانی و حتی از چند تا از اساتید در این زمینه سوال کردم ولی به نتیجه نرسیدم.بعد از این که تمام راه ها رو رفتیم به ذهنم رسید که شاید فریم ور های تلمتری ها با هم مچ نیست،که در نهایت درست هم بود.اول تلمتری که پورت usb داشت رو به کامپیوتر وصل کردم و با استفاده از نرم افزارmission planer توی قسمت INIITIAL SETUP گزینه ی3DR-RADIO رو انتخاب می کنیم بعد از اون گزینهی upload firimware رو میزنیم و منتظر اپدیت فریم ور میشیم.اگر از پ&یلتر&%شکن استفاده کنید بهتره چون ممکنه ارور بده-حالا میریم سروقت اون یکی ماژول تلمتری که به اردو پایلوت وصل میشه-اونو کامل از اردوپایلوت جدا می کنیم و با استفاده از یک ماژول USB به TTL اونو به کامپیوتر وصل میکنیم(ماژول USB به TTL توی همین سایت افتاب رایانه موجوده و کار باهاش بسیار اسونه )توجه کنید سیم هایRXوTX رو درست وصل کنید(روی هر دوتا ماژول مشخص کرده فقط شما اونارو به هم وصل کنیدRXبهTXو TX به RX )-حالا تمام مراحل که بالا برای اپدیت فریم ور اون یکی ماژول تلمتری انجام دادید رو دوباره تکرار کنید.بعد اونو در بیارید و اردوپایلوت وصل کنید و لذت ببرید.فقط یادتون باشه تمام اپدیت ها و درایور های مورد نیاز رو دانلود کنید.اگر سوال دیگه ای بود من درخدمتم اینم شمارم 09199498393
    لایک کردن