صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 50
Like Tree32 لایک

موضوع: Cncبا dvd writer!!!!

مدیر ویژه

نحوه اتصال برد آردینو به نرم افزار grbl

Grbl.pdf

پس از آپلوید فایل هگز مربوط به کنترلر دستگاه سی ان سی این مراحل را دنبال کنید .
    لایک کردن

مدیر ویژه
    آپلوید کردن آردوینو ..
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: program.jpg
مشاهده: 220
حجم: 18.4 کیلو بایت
    لایک کردن

Junior Member
    حسن جان فایلت نیست که..
    حذف شده از سایت اپلود

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط hasandimer نمایش پست ها
    دمت گرم....خیلی گلی
    لایک کردن

Junior Member
    سلام
    من امروز عضو شدم برای همین موضوع cnc با arduino من خودم تابستون امسال ساختمش و یک سری تجربیات داشتم که میخواستم در اختیار بزارم من خودم 3محور ساختمش اینطوری خیلی بهتره چون بعدا اگر خواستید ارتقا بدینش راحت تر میشه . مثلا اضافه کردن قلم سه بعدی بدای تبدیل شدن به پرینتر سه بعدی یا.. من خودم اموزش ساختش رو از یوتیوب دیدم واقعا یوتیوب منبع خوبی هست یه کانال یوتیوب به نام tinkernut اموزش های خوبی برای ساخت گذاشته من پیشنهاد میکنم برای کنترل دستگاه از وب سایت easel استفاده کنید چون خودش هر عکسی رو تبدیل به gcode میکنه البته فیلتر بشکون میخواد کار رو خییییلی ساده میکنه البته من خودم از برنامه های universal gcode sender و grbl controler استفاده کردم ولی پیشنهادم easel هست برای درایور موتور هم از easy driver v4.4 استفاده کردم خییلی کار باهاش راحت تره . برای شاسی پیشنهادم بدنه ی فلزی خود dvd ها هست .
    این کار تجربه رو برای وارد شدن به عرصه ی cnc و 3d printer خیلی بالا میبره . من خودم میخواستم بهش قابلیت کارت sd رو اضافه کنم خیلی نزدیک شدم ولی نتونستم . تمام این مراحل رو پیش برید اروم اروم برید تو کار پرینتر سه بعدی من الان رفتم تو کارش یه کیت خریدم (البته بعد یک ماه تحقیق) الان دارم باهاش کار میکنم خیلی حال میده . اگر درباره پرینتر سه بعدی هم سوال داشتید در حد مبتدی رو به بالا بلدم
    اگر اشتباه داشتم بگید چون من زیاد با این فروم ها اشنا نیستم
    با تشکر از دوستی که تاپیک رو ایجاد کرده
    لایک کردن

مدیر ویژه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahan_ai نمایش پست ها
    سلام
    من امروز عضو شدم برای همین موضوع cnc با arduino من خودم تابستون امسال ساختمش و یک سری تجربیات داشتم که میخواستم در اختیار بزارم من خودم 3محور ساختمش اینطوری خیلی بهتره چون بعدا اگر خواستید ارتقا بدینش راحت تر میشه . مثلا اضافه کردن قلم سه بعدی بدای تبدیل شدن به پرینتر سه بعدی یا.. من خودم اموزش ساختش رو از یوتیوب دیدم واقعا یوتیوب منبع خوبی هست یه کانال یوتیوب به نام tinkernut اموزش های خوبی برای ساخت گذاشته من پیشنهاد میکنم برای کنترل دستگاه از وب سایت easel استفاده کنید چون خودش هر عکسی رو تبدیل به gcode میکنه البته فیلتر بشکون میخواد کار رو خییییلی ساده میکنه البته من خودم از برنامه های universal gcode sender و grbl controler استفاده کردم ولی پیشنهادم easel هست برای درایور موتور هم از easy driver v4.4 استفاده کردم خییلی کار باهاش راحت تره . برای شاسی پیشنهادم بدنه ی فلزی خود dvd ها هست .
    این کار تجربه رو برای وارد شدن به عرصه ی cnc و 3d printer خیلی بالا میبره . من خودم میخواستم بهش قابلیت کارت sd رو اضافه کنم خیلی نزدیک شدم ولی نتونستم . تمام این مراحل رو پیش برید اروم اروم برید تو کار پرینتر سه بعدی من الان رفتم تو کارش یه کیت خریدم (البته بعد یک ماه تحقیق) الان دارم باهاش کار میکنم خیلی حال میده . اگر درباره پرینتر سه بعدی هم سوال داشتید در حد مبتدی رو به بالا بلدم
    اگر اشتباه داشتم بگید چون من زیاد با این فروم ها اشنا نیستم
    با تشکر از دوستی که تاپیک رو ایجاد کرده

ممنون از اطلاعات شما دوست عزیز

مدیر ویژه

فایل تست دستگاه

با سلام
    یک فایل بصورت تست اینجا قرار میدم جهت تست دستگاه
    ابعاد کار 200*200 میلیمتر
    ابزار کار 1 میلیمتر
    عمق کار 1 میلیمتر
    نوع ابزار می توانید از فرز 3.175 *1 میلیمتر استفاده کنید
    سرعت حرکت 5 میلیمتر بر ثانیه
    TestCNC.zip

Banned
    لینک سایت ما را سر بزن سی دی رام با به پرینتر سه بعدی تبدیل کرده ایم. در ضمن بهتر است جمله how to change DVD rom To CNC machineرا در گوگل سرچ کنی کلی سایت راهنما با فیلم میآید. همین جمله را در یوتیوب بزن تا فیلم آموزشی بیاید.
    http://www.3dpe.ir/%D8%A7%D8%AE%D8%A...%8C%D9%85.html

Senior Member
    سلام مجدد خدمت اعضای محترم و عزیزانی که مارو راهنمایی کردند و واقعا با نظراتشون هم به ما امید دادن هم راه رو بهمون نشون دادند.
    فکر نمیکردم این تاپیک اینقدر فیدبک داشته باشه وگرنه زودتر اقدام میکردم .
    انشاالله به زودی منتظر باشید اگه خدا خواست بیشتر تجربیاتمو با همین زبان ساده و خودمونی براتون به اشتراک میگذارم

ممنون میشم راهنماییم کنید.
    ویرایش توسط hasandimer : 10-06-2017 در ساعت 02:41 AM

Junior Member
    من در سورس کد اردینو اپشن هایی اضافه کردم که سرعت پرینت و فاصله محورz قابل تنظیم هست،که با یک کلید و یک پتانسیومتر انجام شده.

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345