صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15
Like Tree3 لایک

موضوع: برنامه پرینتر سه بعدی

Junior Member
    یعنی پروگرامش میکنیم . پس باید برنامه خاصش رو بنویسیم یا داشته باشیم .
    مرسی کمک بزرگی کردید .

Junior Member
    سلام دوست عزيز
    من براي پرينتري كه خودم ساخته ام فريمور Marlin را رو برد آردوينو نصب كرده ام حالا مشگلم در تنظيمات و تغيير در كد نويسي مارلين هست تا نسبت به گام پيچها يا سايز فولي هاست چون پيچ و فولي هاي مورد استفاده سايزش اون چيزي نيست كه در فريمور مارلين تنظيم شده. اگر شما يا ساير دوستان در اين مورد اطلاعاتي داريد و ميتونيد كمك كنيد لطفا دريغ نفرماييد.

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط razi.sadeq نمایش پست ها
    شما یه firmware احتیاج دارید برای آردینو ،که میتونید از marlin یا sprinter استفاده کنید
    برای واسط کاربری و ارسال فایل به پرینتر میتونید از prontface یا repetier استفاده کنید
    برای تبدیل اشکال سه بعدی به جی کد هم میتونید از نرم افزار های بنام اسلایسر مثل slice3r یا curaengine یا skeinforge که معمولا همراه نرم افزار های واسط کاربری هست استفاده کنید
    سلام دوست عزيز
    من براي پرينتري كه خودم ساخته ام فريمور Marlin را رو برد آردوينو2560 نصب كرده ام حالا مشگلم در تنظيمات و تغيير در كد نويسي مارلين هست تا نسبت به گام پيچها يا سايز فولي هاست چون پيچ و فولي هاي مورد استفاده سايزش اون چيزي نيست كه در فريمور مارلين تنظيم شده. اگر شما يا ساير دوستان در اين مورد اطلاعاتي داريد و ميتونيد كمك كنيد لطفا دريغ نفرماييد.

Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfankabin نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    من براي پرينتري كه خودم ساخته ام فريمور Marlin را رو برد آردوينو2560 نصب كرده ام حالا مشگلم در تنظيمات و تغيير در كد نويسي مارلين هست تا نسبت به گام پيچها يا سايز فولي هاست چون پيچ و فولي هاي مورد استفاده سايزش اون چيزي نيست كه در فريمور مارلين تنظيم شده. اگر شما يا ساير دوستان در اين مورد اطلاعاتي داريد و ميتونيد كمك كنيد لطفا دريغ نفرماييد.
    سلام
    ببخشید دیر جواب دادم
    یه فایل و یه لینک میزارم مطالعه کنید
    چندتا فرمول هست که باید مشخصات پیچ و تسمه و پولی رو داخل فرمول بزارید و اون عدد مورد نظر برای فریم ویر مارلین رو بدست بیارید بعد با اندازه گیری میزان تغییرات اون عدد رو کم و زیاد کنید تا مقدار جابجایی دقیق بدست بیاد
    اگر از برد واسط RAMPS استفاده میکنید حتما جامپر های میکرو استپ رو نصب کنید

pdf - Download - 4shared

Marlin firmware user guide for beginners | Solid Utopia
    ویرایش توسط razi.sadeq : 01-24-2015 در ساعت 06:08 AM

Junior Member
    سلام دوست عزیز
    ممنون که وقت گذاشتید امتحان میکنم .موفق باشید.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12