صفحه 11 از 15 نخستنخست ... 910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 147
Like Tree63 لایک

موضوع: ساخت پرینتر سه بعدی و دستگاه سی ان سی در 5 ساعت!

Junior Member
    سلام به همه دوستان
    اگه کسی از نحوه اکتیو کردن بردMK1 اطلاع داره خواهشا کمک کنه
    یک هفته پیش سریال برد روبه این ایمیل8786987@qq.com ارسال کردم که امروز یه همچین کدی رو برام فرستاده و عمل هم نمیکنه
    oj3DyqwELnR4kTMP1r4RCTsha1XnIXYSfALBOarcoT7Cx6kSFM 6cAtV+Age4dPq4lXm5AbBcHtjYDFta+c6WAZdiNRmVNZLUq9NZ lN5zX/PXbOa1BDMZkIa4dAS9/mJPjihwTgrKZhDutluq4ZV1bUIOF9OQkUuGLVbIiuXw+k5Faon EJ
    این کد درست هست یا نه
    باید همه این کد رو وارد کنم؟

Senior Member
    سلام خسته نباشید
    من یک سوال داشتم که کلا با این موضوع مربوطه ما خواسته باشیم خلاقیت به خرج بدیم میتونیم با تامین حرارت200درجه فلامینت رو ذوب و یه قلم سه بعدی بسازیم؟
    یا با داشتن یه هات اند به تنهایی میشه؟
    ولتاژ هات اند چقدره تو توظیحاتش نیس؟؟؟

Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط hasandimer نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من یک سوال داشتم که کلا با این موضوع مربوطه ما خواسته باشیم خلاقیت به خرج بدیم میتونیم با تامین حرارت200درجه فلامینت رو ذوب و یه قلم سه بعدی بسازیم؟
    یا با داشتن یه هات اند به تنهایی میشه؟
    ولتاژ هات اند چقدره تو توظیحاتش نیس؟؟؟

لطفا یک مطلب رو در چند جای مختلف درج ننمایید .
    در لینک زیر مطرح نمودید و پاسخ نیز دریافت کردید.
    http://forum.arduino.ir/23/24/2139.html

Junior Member
    سلام دوستان ممنون می شم به سایت پرینتر سه بعدی ما هم سر بزنید.

Senior Member
    سلام من یه دستگاه سی ان سی کوچک ساختم حالا قسمت نرم افزاریش گیر کردم
    چه نرم افزاری هست که من شکل بکشم نرم افزار تبدیل به جی کد کنه؟فقط هم جی کد لازم دارم

Junior Member
    سلام دوستان . بنظر شما برای ساخت cnc بهتر است از (پیچ لید اسکرو ) با چه گامی استفاده شود . آخه بعضی هاشون با گام 8mm هستند و بعضی هاشونم با گام 2 میلیمتر .حالا شایدم کمتر یابیشترم باشه . حالا بهتره از کدومشون استفاده کنیم . چون منم تازه وارد دنیای برشکاری شدم این سوال رو پرسیدم . ممنون میشم از دوستانیکه تواین زمینه اطلاعاتی دارند .کمک رسانی کنن. .باسپاس از همه ی دوستان

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط reyha نمایش پست ها
    سلام دوستان . بنظر شما برای ساخت cnc بهتر است از (پیچ لید اسکرو ) با چه گامی استفاده شود . آخه بعضی هاشون با گام 8mm هستند و بعضی هاشونم با گام 2 میلیمتر .حالا شایدم کمتر یابیشترم باشه . حالا بهتره از کدومشون استفاده کنیم . چون منم تازه وارد دنیای برشکاری شدم این سوال رو پرسیدم . ممنون میشم از دوستانیکه تواین زمینه اطلاعاتی دارند .کمک رسانی کنن. .باسپاس از همه ی دوستان
    اگر دنبال ساخت cnc حرفه ای هستید از بال اسکرو استفاده کنید که دقیق تره . در مورد گام هرچه گام بیشتر باشه سرعت حرکت بیشتر . و تا اونجایی که من میدونم گشتاور کمتره تو گام های بالا
    لایک کردن

Junior Member
    ممنونم از شما دوسته عزیزم که پاسخ دادین
    لایک کردن

Junior Member
    سلام
    دوستان کسی از نحوه راه اندازی شیلد کنترلر ramps برای کنترل cnc اطلاع داره؟
    این شیلد بیشتر برای کنترل پرینتر سه بعدی استفاده میشه و قابلیت استفاده از اسمارت کنترلر و بار گذاری g-code از روی sd-card داره. در ضمن از سخت افزار قویتری استفاده میکنه و نرم افزارهای پیشرفته تر و گرافیکی تری نسبت به شیلد cnc داره داره.
    من شنیدم فریمور tea-cup قابلیت کنترل پرینتر و cnc داره. امکان استفاده از اسمارت کنترلر توی این فریمور هست؟ در کل از چه نرم افزار رابطی میشه استفاده کرد؟
    اگه کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم

Junior Member
    سلام دوستان برای انتخاب ( 6 حالت متفاوت تفکیک پذیری استپ: استپ کامل، نیم استپ، ¼ استپپ، 1/8 استپ، 1/8 استپ، 1/16 استپ و 1/32 استپ) درایور ( DRV8825) برفرض اگه بخوایم 1/8 رو انتخاب کنیم چکار بایستی انجام بدیم . یعنی طبقه جدولی که تو قسمته دیتاشیت گذاشتن منظور از high یا low دقیقا چی هستش . یعنی منظورشون اینه که مثلا ما برای اینکه درایور رو رو ی اتخاب 1/8 بزاریم باید mode0 , mode 1 رو به مثبت وصل کنیم و mode 2 رو به منفی . البته من اینکاررونکردم خواستم بیشتر در این مورد بدونم . ممنون میشم از دوستانیکه دراین زمینه تجربه دارن منو راهنمایی کنند .باتشکر از شما بزرگواران
    ویرایش توسط reyha : 10-05-2016 در ساعت 12:28 PM

صفحه 11 از 15 نخستنخست ... 910111213 ... آخرینآخرین