صفحه 7 از 15 نخستنخست ... 56789 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 147
Like Tree63 لایک

موضوع: ساخت پرینتر سه بعدی و دستگاه سی ان سی در 5 ساعت!

Junior Member
    سلام من یه کنترلرگر می سازم بدون اردوینو از پروت پیرنتر استفاده می کنم و از کنترلر pic و با نرم افزار kcam 4 من خودم شاید تا اخر همه قطعات رو سفارش بدم بیا اگه کار کرد برای شما هم می فرستم

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba.hdpr نمایش پست ها
    داداش ساخت کنترلر ......
    اگه کنترلر به همراه برنامه اش رو خودت می نویسی که کارت درسته
    اما اگه کنترلر اماده می خای درست کنی مثل mk1 که فکر نکنم زیاد درد سر داشته باشه
    میشه بکید این کنترلر mk1 چی است

Junior Member
    داداش دمت گرم ولی یه جور گفتی کنترلر میسازم که من گفتم می خای فضا پیما تولید کنی برو اینجا تا ببینی mk1 چی هست.
    برد کنترلر دستگاه CNC و برش لیزر با پورت USB -پشتیبانی از نرم افزار USBCNC -کنترل 3 و 4 محور
    این کنترلر به صورت تقریبا اپن سورس که البته کد میکرو به صورت باینری هست رو تو اینترنت میشه پیدا کرد.
    کنترلر درست کردن با usb خودش شاهکاره.یه سرچ در باره ی رادونیکس و اقای ترک که ایرانی هستند تو اگوگل به فارسی بزنی متوجه قضیه میشی

Junior Member
    داداش دمت گرم ولی یه جور گفتی کنترلر میسازم که من گفتم می خای فضا پیما تولید کنی برو اینجا تا ببینی mk1 چی هست.
    برد کنترلر دستگاه CNC و برش لیزر با پورت USB -پشتیبانی از نرم افزار USBCNC -کنترل 3 و 4 محور
    این کنترلر به صورت تقریبا اپن سورس که البته کد میکرو به صورت باینری هست رو تو اینترنت میشه پیدا کرد.
    کنترلر درست کردن با usb خودش شاهکاره.یه سرچ در باره ی رادونیکس و اقای ترک که ایرانی هستند تو اگوگل به فارسی بزنی متوجه قضیه میشی
    رفتم سرچ کردم یه سایت اومد که توش کنترلر ها cnc رو می فروختند

Junior Member
    من توی یزد زندگی می کنم رفتم که استپر موتور بخرم سه تا دونه 230 هزار تومان هنگ کردم و از مغازه رفتم در
    ولی رفتم یه جا با همانگی سه تا نه 5 تا استپر موتور برام مفتکی افتید
    من هنوز قعطات رو خریدم که حتما می خرم براتون اموزش ساختشو میزارم

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza1378 نمایش پست ها
    من توی یزد زندگی می کنم رفتم که استپر موتور بخرم سه تا دونه 230 هزار تومان هنگ کردم و از مغازه رفتم در
    ولی رفتم یه جا با همانگی سه تا نه 5 تا استپر موتور برام مفتکی افتید
    من هنوز قعطات رو خریدم که حتما می خرم براتون اموزش ساختشو میزارم
    موفق باشی
    سعی کن بودجتو درست مصرف کنی

Senior Member
    بعضى از فروشگاه ها اصن گرون فروشن . يه موتور رو دوجا دارن هردوجا نو (اك .. هرچى) يجا ميده ٥٠ يجا ٩٠. .. البته دست دوم همون ٢٠ تومن من خودم موتور دست ٢ خريدم ارزون در اومد اصنم نگران نباشيد استپر خراب نميشه .. Brush نداره كه بسوزه .. اكثر دست ٢ ها هم ازتو دستگاه در ميان پس هيچ مشكل ندارن .

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arman5592 نمایش پست ها
    بعضى از فروشگاه ها اصن گرون فروشن . يه موتور رو دوجا دارن هردوجا نو (اك .. هرچى) يجا ميده ٥٠ يجا ٩٠. .. البته دست دوم همون ٢٠ تومن من خودم موتور دست ٢ خريدم ارزون در اومد اصنم نگران نباشيد استپر خراب نميشه .. Brush نداره كه بسوزه .. اكثر دست ٢ ها هم ازتو دستگاه در ميان پس هيچ مشكل ندارن .
    سلام اکسترودر شما چی هست ؟ ایا گیر می کنه ؟

Junior Member
    سلام
    ایول بابا یه مدت ما نبودیم شما چه کردین!!!دمتون گرم
    منم به این نتیجه رسیدم که بدون سرمایه نمیشه سی ان سی ساخت.دارم یه بودجه ی اساسی جمع میکنم که خیالم راحت باشه.
    خلاصه خوشحالم که همچنان فعالین.
    موفق و پیروز

Senior Member
    سلام اکسترودر شما چی هست ؟ ایا گیر می کنه ؟
    خیر گیر نمیکنه . gregs wades extruder هست (تو کیت قطعات پرینت شده افتاب رایانه هست) با گیربکس 10:43 و موتورمم هم KH42KM2 هست با 5 کیلوگرم بر سانتی متر گشتاور .

صفحه 7 از 15 نخستنخست ... 56789 ... آخرینآخرین