نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: روش کار با برد آهای آرم ،آردینو؟

Junior Member

روش کار با برد آهای آرم ،آردینو؟

سلام دوستان من یه سوال داشتم روش کار با برد های آرم آردینو به چه صورت هست؟
    مرجعی میشناسید معرفی کنید

مدیر گروه
    مثل همون بردهای اردوینو معمولی فقط وقتی که قراره کد رو آپلود کنی در قسمت انتخاب برد dueرو انتخاب می کنی و تمام

البته تو بعضی ریزه کاری ها متفاوت هستن که اگه بهشون برخورد کردی بیا بپرس

Junior Member
    پس من اگه همون برنامه های تو exampl یا تغییرات دیگه بدم فرقی نمیکنه دیگه فقط کافیه همون کار (due)رو انجام بدم؟برنامه نویسیش اصلا فرق نداره؟بنظرتون از کدوم برد آرم آردینو اول استفاده کن بهتره؟برای خرابی کمتر ودردسر های اتصال وحتی زیر بار بودن برد آرم آردینو

مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط mortezaab نمایش پست ها
    پس من اگه همون برنامه های تو exampl یا تغییرات دیگه بدم فرقی نمیکنه دیگه فقط کافیه همون کار (due)رو انجام بدم؟برنامه نویسیش اصلا فرق نداره؟بنظرتون از کدوم برد آرم آردینو اول استفاده کن بهتره؟برای خرابی کمتر ودردسر های اتصال وحتی زیر بار بودن برد آرم آردینو
    مسلما due
    اما تنهانکتش اینه که منطق کاریش 3.3 هست و اکثر سسنورها 5 و این ممکنه اذیتت کنه
    در مورد کد هم نسبت به uno بعضی از پینهاش فرق می کنه و گاها دیده شده بعضی از کتابخونه ها باهاش کار نمی کنن (البته خیلی محدود)
    به نظر من اگه شروع کارته و اصرار چندانی روی هسته برد نداری روی همون uno کار کن

Junior Member
    متشکر از حسن انتخاب شما
    ولی من با اردینو زیاد کار کردمuno,mega,usb,prominiوپروژهای زیادی رو با هاشون کار کردم وساختم،خواستم برم دنبال برنامه نویسی آرم ببینم به چه صورت هست، شما مرجعی نمیشناسبد برا آموزش آرم وحالا کاربردهاش ویا نمونه پروژه هاش

مدیر گروه
    اوکی پس آشنایید
    من خودم چند تا پروژه برای داشتن ا«الوگ خروجی مجبور شدم با DUE کار کنم و همین منطق 3.3 ولتش خیلی برام نفرت بر انگیز بود
    من اخیرا با بردهای stm آشنا شدم به نظرم شما هم یه سرچی روشون بزن

اگر هم قصد داری با آرم کار کنی ترجیحا برو سمت بردهای توسعه نه خود چیپ های آرم