نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: راهنمایی جهت خرید

kid
    kid آنلاین نیست.
    Junior Member

راهنمایی جهت خرید

سلام به همه
    من تازه کار هستم خواهشمندم راهنماییم کنید
    توی کاری که باید انجام بدم به یه دوربین خیلی کوچیک نیاز دارم که به یک صفحه نمایش حدود 3-4 اینچی وصل بشه و تصویر رو مستقیم روی صفحه نشون بده. البته پروژه بخش های دیگه ای هم داره ولی توی اونها مشکلی ندارم.
    در واقع سوال من از دوستان اینه که چه دوربینی و چه صفحه ای بخرم با در نظر گرفتن این که دوربین در حد ممکن کوچیک باشه (کوچیکتر بهتر). راه اندازیشون هم ساده باشه که چه بهتر. دانشجو هستیم و بی پول ارزون بودن هم فاکتور مهمی هست.
    اگر در مورد راه اندازی هم کمک کنید یه دنیا ممنون میشم.

Member
    دوست عزیز چرا تو بخش سوال عمومی سوال نکردید اینجوری که نمیشه هرجا دلتون بخواد پست بدید!

kid
    kid آنلاین نیست.
    Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط sina2sms@yahoo.com نمایش پست ها
    دوست عزیز چرا تو بخش سوال عمومی سوال نکردید اینجوری که نمیشه هرجا دلتون بخواد پست بدید!
    سلام
    اگه جای اشتباهی هست از مدیران تقاضا دارم منتقلش کنن. تازه کار هستم اینجا بخش های مختلف رو نمیشناسم

مدیر گروه
    ببین اگه می خوای یه سیستم stanalone بسازی می تونی خرجت میره بالا ولی در عوض یه برد با سیستم عامل مثلا لینوکس خواهی داشت که یه صفحه 5 اینچ و یه دوربین USB خواهی داشت. یه چیزی حدود 400 تومن میشه
    اگه این رو می خوای بگو قطعاتش رو بهت بگم

ولی اگه نه می خوای روی pc سوارش کنی کافیه یه دوربین بخری
    دوربین Toshiba 720P HD دارای ارتباط MJPG UVC Camera ) USB )
    دقیقا عین وبکمه اصلا راه اندزای نداره برای صفحه نمایش هم میتونی این رو بخری:
    نمایشگر TFT لمسی 5 اینچ دارای ورودی HDMI مناسب برای بردهای رسپبری پای

الته برای ال سی دی می تونی جایگزین هم بکنی

kid
    kid آنلاین نیست.
    Junior Member
    یه سوال دیگه میشه با یه ماژول در دسترس از دوربین موبایل یا ال سی دی اون استفاده کرد؟!
    همه ما موبایل خراب داریم که انداختیمش کنار ولی قطعات سالم توشون دارن مثل ال سی دی یا دوربینشون. بیشتر بحث دوربینشون هست چون دوربین سلفی موبایل ها خیلی کوچیکه. و دنبال یه دوربین توی همچین اندازه ای هستم.
    __________________________________________________ __
    از دوستمون تشکر میکنم به خاطر جوابشون
    دوربین توشیبا خوب هست ولی برد همراش یجور قطع نامناسبی برای کار من داره (عرضش زیاده)

مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط kid نمایش پست ها
    یه سوال دیگه میشه با یه ماژول در دسترس از دوربین موبایل یا ال سی دی اون استفاده کرد؟!
    همه ما موبایل خراب داریم که انداختیمش کنار ولی قطعات سالم توشون دارن مثل ال سی دی یا دوربینشون. بیشتر بحث دوربینشون هست چون دوربین سلفی موبایل ها خیلی کوچیکه. و دنبال یه دوربین توی همچین اندازه ای هستم.
    __________________________________________________ __
    از دوستمون تشکر میکنم به خاطر جوابشون
    دوربین توشیبا خوب هست ولی برد همراش یجور قطع نامناسبی برای کار من داره (عرضش زیاده)

ببین دوربین با اون سایز خیلی سخت پیدا میکنی مگه اینکه همون موبایل و این حرفارو باز کنی که بعد مجبوری بهش یه اینترفیس سخت افزاری بدی تا بتونی مثلا با usb راحت استفادش کنی که این خودش یه داستانیه

kid
    kid آنلاین نیست.
    Junior Member
    سلام مجدد
    یه همچین چیزی نیاز دارم

Waterproof 5.5mm USB Inspection Borescope Endoscope Snake Scope 6pcs LED 2M Cable

اگر مستقیم بخوام بخرمش حدود 15 دلار هزینه پستش میشه برام :/ به نظرتون به کجا سفارش بدم برام بیارنش؟! همین آفتاب رایانه میاردش؟ اگه از چین بیاره قیمتش بازم کمتر میشه

مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط kid نمایش پست ها
    سلام مجدد
    یه همچین چیزی نیاز دارم

Waterproof 5.5mm USB Inspection Borescope Endoscope Snake Scope 6pcs LED 2M Cable

اگر مستقیم بخوام بخرمش حدود 15 دلار هزینه پستش میشه برام :/ به نظرتون به کجا سفارش بدم برام بیارنش؟! همین آفتاب رایانه میاردش؟ اگه از چین بیاره قیمتش بازم کمتر میشه
    .

تو نظرات یکی از محصولا لینکشو پیشنهاد بده تا بررسی بشه اگه تونستن برات بیارنش

کلمات کلیدی این موضوع