نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: پنل خورشیدی - شارژر - مودم

مدیر ویژه

پنل خورشیدی - شارژر - مودم

با سلام هر کی میدونه بهم جواب بده ، میشه بااین یه پاور بانک ساخت که یه مودم رو در مواقع ضروری راه اندازی کنه فک کنم مودمم با ۹ ولت و ۰/۶ امپر کار میکنه
    اگه میتوانید جواب بدید با تشکر

Member
    اینی که میگین چیه؟؟؟؟ چه نوع پنلی؟؟؟ یه لینکی چیزی... حالا من نمیدونم اون پنلی که میگین چند ولت و چند آمپره. ولی میشه 5 عدد پنل 2 ولت 0.6 آمپر رو سری کرد. شما که ذاتا نمیخواید چیزی رو شارژ کنید. فقط از پنل ها میخواین بعنوان منبع تغذیه ی دوم استفاده کنین. نه شارژر. درسته؟؟؟

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط poggije نمایش پست ها
    اینی که میگین چیه؟؟؟؟ چه نوع پنلی؟؟؟ یه لینکی چیزی... حالا من نمیدونم اون پنلی که میگین چند ولت و چند آمپره. ولی میشه 5 عدد پنل 2 ولت 0.6 آمپر رو سری کرد. شما که ذاتا نمیخواید چیزی رو شارژ کنید. فقط از پنل ها میخواین بعنوان منبع تغذیه ی دوم استفاده کنین. نه شارژر. درسته؟؟؟

با سلام
    من اینو میخواستم .
    پنل مورد نظر من اینه : پنل خورشیدی - سولار پنل - سلول خورشیدی 9 ولت 3 وات

من میخوام اگه بشه هم به عنوان یه پاور شارژ برای گوشی استفاده کنم در مواقعی که نیاز داشتم . و هم اگه جواب بده برای روشن کردن مودم .
    اسم مودمم اینه TP-LINK TD-W8151N 150Mbps Wireless N ADSL2+ Modem Router
    با تشکر

مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط lidermusic نمایش پست ها
    با سلام
    من اینو میخواستم .
    پنل مورد نظر من اینه : پنل خورشیدی - سولار پنل - سلول خورشیدی 9 ولت 3 وات

من میخوام اگه بشه هم به عنوان یه پاور شارژ برای گوشی استفاده کنم در مواقعی که نیاز داشتم . و هم اگه جواب بده برای روشن کردن مودم .
    اسم مودمم اینه TP-LINK TD-W8151N 150Mbps Wireless N ADSL2+ Modem Router
    با تشکر
    جریانی که این پنل بهتون میده 330 میلی آمره حدودا در کنار این که ولتاژش هم برای شارژ باتری بالاست و باید کاهنده بزارید سر راهش و جریانش هم برای شارژ باتری موبایل و فکر می کنم بالا آوردن مودم خیلی کمه
    حالا دو تا راه دارید:
    1. اینه که از پنل ها آمپر بالاتر استفاده کنید که ابعاد و قیمتش میره بالا
    2. سر راه این پنل یه سری مدار بزارید که خروجی نهایی پارامترهای مطلوب شما رو داشته باشه

Solar Charger Circuit for 6V Battery

کلید واژه جستجو هم این هست:using solar panel as charger
    ویرایش توسط magmagmary : 07-20-2016 در ساعت 05:22 AM

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط magmagmary نمایش پست ها
    جریانی که این پنل بهتون میده 330 میلی آمره حدودا در کنار این که ولتاژش هم برای شارژ باتری بالاست و باید کاهنده بزارید سر راهش و جریانش هم برای شارژ باتری موبایل و فکر می کنم بالا آوردن مودم خیلی کمه
    حالا دو تا راه دارید:
    1. اینه که از پنل ها آمپر بالاتر استفاده کنید که ابعاد و قیمتش میره بالا
    2. سر راه این پنل یه سری مدار بزارید که خروجی نهایی پارامترهای مطلوب شما رو داشته باشه

Solar Charger Circuit for 6V Battery

کلید واژه جستجو هم این هست:using solar panel as charger

ممنون بابت پاسخگوییتون . اگه فقط برای شارژ گوشی موبایل که شارژرش هم 5 ولت هست میشه یه صفحه خورشیدی بپیشنهاد کنید ینی چند ولت و چند وات . اگه یکم بیشتر هم باشه عب نداره از کاهنده استفاده میکنم . ممنون میشم اخرین راهنمایی رو هم بکنید . با تشکر

مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط lidermusic نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسخگوییتون . اگه فقط برای شارژ گوشی موبایل که شارژرش هم 5 ولت هست میشه یه صفحه خورشیدی بپیشنهاد کنید ینی چند ولت و چند وات . اگه یکم بیشتر هم باشه عب نداره از کاهنده استفاده میکنم . ممنون میشم اخرین راهنمایی رو هم بکنید . با تشکر
    مدارهای متفاوتی وجود داره که بسته به اینکه با کدومش راحت ترید باید پنل رو متناسب با مدار انتخاب کنید»

https://www.google.nl/search?q=solar...fEAtcQ_AUIBigB