نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: مشکل در برد esp8266 و پورت سریال

Junior Member

مشکل در برد esp8266 و پورت سریال

با سلام خدمت دوستان
    من زمانی که میخوام با استفاده از پورت سریال یک مقداری رو از nodemsu esp 8266 بر روی سریال مانیتور نمایش بدم با مشکل زیر مواچه میشم
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture44.jpg
مشاهده: 310
حجم: 23.9 کیلو بایت
    ینی زمانی که میخوام یک رشته رو چاپ کنم اونو با یک علامت های دیگه ای چاپ میکنه
    مشکل از کجاست؟؟؟؟

Senior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirmdm نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من زمانی که میخوام با استفاده از پورت سریال یک مقداری رو از nodemsu esp 8266 بر روی سریال مانیتور نمایش بدم با مشکل زیر مواچه میشم
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture44.jpg
مشاهده: 310
حجم: 23.9 کیلو بایت
    ینی زمانی که میخوام یک رشته رو چاپ کنم اونو با یک علامت های دیگه ای چاپ میکنه
    مشکل از کجاست؟؟؟؟
    شما تو کدت سریال پورت رو 115200 گذاشتی ولی سریال مانیتوری که باز کردی رو 9600 هست اونو بزاری رو 115200 درست میشه

Junior Member
    ممنون از کمکنون ولی باز هم هیچ تغییری نکرد حتی ماژول رو هم فلش کردم ولی بازم درست نشد !

Senior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirmdm نمایش پست ها
    ممنون از کمکنون ولی باز هم هیچ تغییری نکرد حتی ماژول رو هم فلش کردم ولی بازم درست نشد !
    کدتو اینجا قرار بده و یه تصویر از سریال مانیتور بزار

Junior Member
    سلام، وقتتون بخیر
    من یک مشکل با ماژول esp8266-07 و پورت سریال دارم. ماژول رو با nodmcu فلش کردم و frimware اونو آپدیت کردم. بعد با برنامه آردوینو یک برنامه ساده توش ریختم که اکی هست، هم IP گرفته از مودم و هم پیغام Connected میده. اما این وسط با هیچ برنامه سریالی نتونستم از دستورات AT استفاده کنم، هیچ پاسخی به فرامین نمیده.

Senior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط mask6622000 نمایش پست ها
    سلام، وقتتون بخیر
    من یک مشکل با ماژول esp8266-07 و پورت سریال دارم. ماژول رو با nodmcu فلش کردم و frimware اونو آپدیت کردم. بعد با برنامه آردوینو یک برنامه ساده توش ریختم که اکی هست، هم IP گرفته از مودم و هم پیغام Connected میده. اما این وسط با هیچ برنامه سریالی نتونستم از دستورات AT استفاده کنم، هیچ پاسخی به فرامین نمیده.
    شما باید برد رو با فریمور AT Command پروگرام کنید تا بتونید از دستورات AT استفاده کنید .

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad110 نمایش پست ها
    شما باید برد رو با فریمور AT Command پروگرام کنید تا بتونید از دستورات AT استفاده کنید .
    با آخرین ورژن اون پنج فایل (blank, user1, user2 و..) هم آپدیت کردم اما اتفاقی نیفتاد.

Junior Member
    سلام
    میشه بهم بگید که چطور esp8266 فلش کنم؟

کلمات کلیدی این موضوع