نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
Like Tree1 لایک
  • 1 Post By magmagmary

موضوع: ضعف در برنامه نویسی

Member

ضعف در برنامه نویسی

سلام خدمت دوستان و اساتید

من چند تا راهنمایی از دوستان میخوام

از اونجایی که توی تمام سایت ها پره از آموزش avr با کدویژن و بسکام و آموزش آردوینو ، هیچ جایی در مورد برنامه نویسی به صورت تخصصی و پیشرفته آموزشی دیده نشده.

من خودم دیگه آردوینو رو تمامش رو یاد گرفتم و همچنین avr رو و اگه یه جایی نیاز باشه که یک میکرو یا آردوینو ، یه کاری رو انجام بده ، دقیقا میدونم که باید چی کار کنم و از کدوم یک از امکانات میکرو استفاده کنم و حتی میدونم که از چه دستوراتی باید استفاده کنم اما مشکل من اینجاست که وقتی میخوام برنامه ش رو بنویسم گیج میشم و دیگه نمیدونم چه طور باید برنامه رو بنویسم.

این مشکل واسه خیلی از بچه های دیگه هم هست. حتی توی این انجمن شاید خیلی از بچه ها باشن که این مشکل من رو داشته باشند.

حالا درخواست من اینه که:
    1-راهنمایی کنید که چه کار کنیم که برنامه نویس حرفه ای در میکرو بشیم. مثلا بتونیم توابع پیچیده و سنگین رو طراحی کنیم.
    2- یکی از افراد با تجربه که به صورت حرفه ای برنامه نویسی میکنه ، یه آموزشی طراحی کنه که توش دیگه همه چیز از صفر شروع نشه ، یعنی به صورت کاملا تخصصی در مورد برنامه نویسی آموزش داده بشه. مثلا ساخت کتابخانه ، طراحی توابع پیچیده ، نکات کلیدی برنامه نویسی ، چه جوری برنامه بنویسیم و چه راهی بریم که تو کمترین زمان برنامه مون اجرا بشه و.... اگه کسی همچین آموزشی قرار بده و یا درست کنه عالی میشه. البته کسی اگه داره درست میکنه میتونه به صورت پولی قرار بده که زحماتش هم جبران بشه
    ویرایش توسط cjmj : 07-08-2016 در ساعت 05:38 AM

مدیر گروه
    شما باید بری c++ رو یاد بگیری دوست من
    آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس | فرادرس

من خودم اینو استفده کردم
    البته آموزش رایگان خیلی جاهای دیگه هم هست
    لایک کردن