صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11
Like Tree2 لایک

موضوع: مشکل در برنامه سنسور ضربان قلب در سایت

Member

مشکل در برنامه سنسور ضربان قلب در سایت

با سلام برنامه سنسور ضربان قلب در سایت متاسفانه ران نمیشه و کامچایل نمیشه چه باید کرد ؟؟
    3 جا پرسیدم کسی ج.ابی نداده

Senior Member
    ببنیددوست عزیز چند مدل سنسور ضربان قلب وجود دارهر لطفا لینک بدید

Member
    لینکی که من با کمک دوستان نوشتم این هستش افایل بصورت rar هستش اون دومی که نوشته اخرین کد درست میباشد

akharin_code_dorost
    لطفا اگر کدی معتبرتر و بهتر هست که کارایی بالایی داشته باشه بمثل میانگین و تعدادضربان در دقیقه و چیزایی دیگه خلاصه کاملتر باشه و نحوه مانیتورش روی ال سی دی به تفکیک و مرتب باشه چی هستش که به بنده معرفی کنید خیلی خیلی ازتون ممنون میشم و سپاسگزار
    قبلا از زحمات و پاسخگوییاتون کمال تشکرو دارم

Senior Member
    رضا جان باید همون کدی را که داری خودت با دستورات if و ... و تایمر کانتر ها را اندازی کنی مثلا می خواهی تعداد نبض را تو یک دقیقه بسنجی باید برنامه را طوری بنویسی که میکرو تعداد پالس دریافتی را تو 1 دقیقه شمارش کند و با دستور پرینت ال سی دی یا سریال مانیتور برای شما نشان دهد . این برای تعداد نبض تو یک دقیقه

اگر می خواهید مقدار فشار خون را هم اندازه گیری کنید با دو دستور دیگه می توانید مقدار فشار خون را هم بدست بیارید برای این کار باید اول شما تحقیق کنید که فشار خون را چطوری اندازه گیری میکنن بعد بیاید اون را تبدیل به برنامه نویسی کنید.

من خودم سنسورش را ندارم و گرنه برنامه اون را با ال سی دی 1200 نوکیا یا 5110 خود سایت و همزان روی سریال مانیتور واستون می نوشتم.

ولی همیشه سعی کنید خودتون برنامه ها را انجام بدید تا برنامه نوسی دستتون بیاد.

از دستورات خود آردوینو استفاده کنید
    لایک کردن

Senior Member
    دوست من فروم تنها برای پاسخگویی به اشکالات شماست .
    بنابراین تلاش کنید و اشکالاتتون را بپرسید

Senior Member
    داداش اگه قرار باشه هرکسی اطلاعاتی که کلی با زحمت به دست آورده را رایگان بزاره این ضرره! بعدشم این به نفع شماس چرا چون داره به شما کمک می کنه تا خودتون یاد بگیرید وگرنه اگر برنامه باشه و شما کپی کنید چه سودی داره؟!
    لایک کردن

Member
    دوست عزیزم بنده کد نوشته شده رو برای شما ارسال کردم خواستم یاری بفرمایید برررسی نمایید ایراد از کجا داستان هست البته اگر بایستس خروجیهای ال سی دی رو تغییر بدم تا کامپایل بشه

Member
    بنده هم جسارتی نکردم که شما زحمت بنده رو بکشید برنامه نویسی بفرمایید فقط و فقط یاری خواستم که متاسفانه با جوابهای نامعلوم مواجه شدم در ضمن دوستی در این صفحه از من برنامه نوشته شده رو خواست من هم ارسال کردم
    همین
    ممنونماز یاریتون

Member
    این اسمش زحمت نیست تمام دنیا همینن جناب (نه داداش)
    البته جای تاسف داره برای اینگونه طرز فکر دانشجویان جامعه علمی ما
    از ماست که بر ماست را فراموش نکنید
    موفق باشید

Senior Member
    جناب خیلی زود قضاوت می کنید!!! این واسه خودتون خوبه ! اینجوری باعث میشه برید دنبال یادگیری بعدشم جسارت نکردم!!! جای تاسف داره یا نه تو هر انجمنی خارجی برید می بینید بصورت پرس و پاسخ بوده! طرف میاد مشکل خودش را می گه و بعد افرادی راهنمایش میکنن اگر نشد بازم کمکش می کنن تا خود فرد بتونه یاد بگیره. شما که استاد بنده اید نیازی به یادگیری هم ندارید بعدشم باید شما به ما یاد بدید . یقین دارم خودتون از پسش بر می آید.موفق باشید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین