نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
Like Tree3 لایک
  • 1 Post By AliRezaBeytari
  • 1 Post By magmagmary
  • 1 Post By magmagmary

موضوع: از چه شیلدهایی باید استفاده کنم ؟!

Junior Member

از چه شیلدهایی باید استفاده کنم ؟!

سلام دوستان. خسته نباشید.
    من خیلی وقت نیست که با آردوینو آشنا شدم و دارم باهاش کار میکنم و از بین همه بُردهای آردوینو ، فقط با بُرد UNO کار کردم.
    من در پروژه ای که دارم درست میکنم ، نیاز دارم که بُرد رو از طریق پلتفرم های مختلف (مانند موبایل [چه اندروید و چه iOS] ، رایانه ، اینترنت ، ...) کنترل کنم.
    مثلا کاربر حتی اگر در شهر دیگه ای هست بتونه از طریق اینترنت بُرد رو کنترل کنه. (البته من از نظر برنامه نویسی هیچ مشکلی ندارم و مدت ها هم تحت وب و هم تحت سیستم عامل های مختلف [ویندوز ، لینوکس ، مک ، اندروید ، iOS ، ...] کار کردم).

همچنین من نیاز دارم که از طریق WiFi به صورت محلی (مثلا افراد نزذیک به بُرد) بتونم بُرد رو کنترل کنم.
    البته میخوام به صورت ارتباط SMS هم باشه. مثلا سیمکارتی رو به بُِرد وصل کنم و با ارسال دستوراتی به صورت SMS به اون سیمکارت ، بُرد رو کنترل کنم.

میخواستم بدونم برای انجام تمام این کارها باید از چه قطعات و شیلدها و ماژول هایی استفاده کنم ؟!

(اگر منبع خوبی هم در این مورد میشناسید لطفا دریغ نکنید.)

بسیار سپاسگزارم.
    لایک کردن

مدیر گروه
    سلاک
    برای این کار به نظر من از برد esp8266 استفاده کنید که به صورت وایفای بتونید تمام کنترل ها رو انجام بدید ( آی پی استاتیک هم میگیره )

بعد میتونید یه مازول سیم 800 به همین برد وصل کنید تا کنترل از طریق اس ام اس هم باشه

کد نویسی بردهای Esp با اردوینو فرقی نمی کنه به صورتی که تو نرم افزار آردوینو پروگرام هم میشه
    http://forum.arduino.ir/8/21/1310.html#post5916
    لایک کردن

Junior Member

مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliRezaBeytari نمایش پست ها
    بله انتخاب های مناسبی هستن
    لایک کردن