صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 2101112
نمایش نتایج: از 111 به 116 از 116
Like Tree54 لایک

موضوع: ESP8266 WiFi-serial interface

Junior Member
    سلام خدمت دوستان بزرگوار
    من با مدل Esp-7 کار می کردم و خیلی هم عالی بود تا اینکه این مدل جدید Esp-07s رو خریدم جالبش اینه که پروگرام میشه اما بوت نمیشه؟! دلیلش از چی می تونه باشه؟ امکانش هست که میان افزارش فقط AT Command رو جواب بده؟

Junior Member
    سلام خدمت دوستان
    من یه برنامه نوشتم که چندین اطلاعات آنالوگ را از آردوینو میگیره و روی پورت سریال بصورت یه رشته نشون میده...حالا میخام این اطلاعات را به یک nodemcu esp8266 متصل کنم و ماژول بتونه برام اطلاعات را روی وای فای نشون بده...هیچ دستوری نمیخام بدم..فقط میخام وقتی آدرس آی پی را زدم تمام اطلاعاتی که از روی آردوینو با پورت سریال وصله به nodemcu ، روی یه صفحه مرورگر نشون بده...ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member
    سلام دوستان
    ترو خدا یکی هم به من کمک کنه.مشکل من در نصب ماژول esp8266 بروی IDE اردوینو هست که متاسفانه نصب نمیشه و مدام این ارور رو میده.برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1.jpg
مشاهده: 110
حجم: 23.1 کیلو بایت
    ترو خدا راهنمایی بفرمایید.قبلا اصلا این مشکل رو نداشتم از وقتی ویندوزم رو دوباره نصب کردم به این مشکل برخوردم

Senior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_54 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ترو خدا یکی هم به من کمک کنه.مشکل من در نصب ماژول esp8266 بروی IDE اردوینو هست که متاسفانه نصب نمیشه و مدام این ارور رو میده.برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1.jpg
مشاهده: 110
حجم: 23.1 کیلو بایت
    ترو خدا راهنمایی بفرمایید.قبلا اصلا این مشکل رو نداشتم از وقتی ویندوزم رو دوباره نصب کردم به این مشکل برخوردم
    2 تا راه وجود داره
    1 : آی پی کامپیوترت رو عوض کن ( از وی پی ان استفاده کن )
    2 : کتابخونه رو بصورت دستی نصب کن
    Installation

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad110 نمایش پست ها
    2 تا راه وجود داره
    1 : آی پی کامپیوترت رو عوض کن ( از وی پی ان استفاده کن )
    2 : کتابخونه رو بصورت دستی نصب کن
    Installation
    سلام دوست عزیز.با وی پی ان(فیلتر شکن )وارد شدم ولی بازم همون پیغام رو نمایش داد ولی راه دوم رو نمیدونم چطوری باید بصورت دستی نصب کنم.میشه توضیح بدید.

Senior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_54 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.با وی پی ان(فیلتر شکن )وارد شدم ولی بازم همون پیغام رو نمایش داد ولی راه دوم رو نمیدونم چطوری باید بصورت دستی نصب کنم.میشه توضیح بدید.
    شما چطور این کتابخونه رو به آردوینو اضافه میکنید که این ارور رو میگیرید ؟
    روش اضافه کردن بصورت زیره :
    1 : آردوینو رو اجرا کرده و از منوی بالا ، گزینه فایل -> پرفرنس رو انتخاب کنید .
    2 : در صفحه جدید ، روی فیلد Aditional board manager URL لینک زیر رو وارد کنید و سپس روی اوکی کلیک کنید .
    کد:
    http://arduino.esp8266.com/stable/package_esp8266com_index.json
    از منوی بالا از گزینه tools روی board -> board manager کلیک کنید و گزینه esp8266 platform رو پیدا کرده و نصبش کنید .
    توجه داشته باشید که برای برنامه نویسی از منوی tools -> Board menu حتما برد esp8266 رو انتخاب کنید .

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 2101112