صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 9101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 116
Like Tree54 لایک

موضوع: ESP8266 WiFi-serial interface

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط masstor نمایش پست ها
    فایل پیوست 3831
    در قسمت spi mode
    در اون قسمت دقیقا روی DIO گذاشتم و فلش کردم فلش رو هم طبق عکسی که ضمیمه می کنم انجام دادم
    دستورات at رو هم اگر خواستین میتونم تصویرشو بدم که داره کار میکنه اما به محض اپلود برنامه دوباره با همین مشکل روبرو می شم
    پایه ها رو هم موقع اپلود به این ترتیب وصل می کنم
    3.3v-chip-Ek
    GND-GPIO0-GPIO15
    Rx-Tx
    Tx-Rx
    usb to ttl با تراشه pl2303
    موقع حالت عادی هم فقط GPIO0 رو از زمین قطع می کنم
    این کل کاری که دارم انجام میدم حالا هرکسی میتونه کمکم کنه واقعا به کمکتون نیاز دارم
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Flashing_AT_0.6.jpg
مشاهده: 108
حجم: 22.0 کیلو بایت

نام: 1234.jpg
مشاهده: 117
حجم: 33.6 کیلو بایت

Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad2018 نمایش پست ها
    در اون قسمت دقیقا روی dio گذاشتم و فلش کردم فلش رو هم طبق عکسی که ضمیمه می کنم انجام دادم
    دستورات at رو هم اگر خواستین میتونم تصویرشو بدم که داره کار میکنه اما به محض اپلود برنامه دوباره با همین مشکل روبرو می شم
    پایه ها رو هم موقع اپلود به این ترتیب وصل می کنم
    3.3v-chip-ek
    gnd-gpio0-gpio15
    rx-tx
    tx-rx
    usb to ttl با تراشه pl2303
    موقع حالت عادی هم فقط gpio0 رو از زمین قطع می کنم
    این کل کاری که دارم انجام میدم حالا هرکسی میتونه کمکم کنه واقعا به کمکتون نیاز دارم

نام: Flashing_AT_0.6.jpg
مشاهده: 108
حجم: 22.0 کیلو بایت

نام: 1234.jpg
مشاهده: 117
حجم: 33.6 کیلو بایت
    حالا همون قسمت رو با dout امتحان کن
    Your problem is in the code you didn't upload...

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط masstor نمایش پست ها
    حالا همون قسمت رو با dout امتحان کن
    ممنون مستر عزیز من هم جای کل پایه ها رو عوض کردم
    هم اون رو روی dout گذاشتم و دوباره برنامه رو اجرا کردم و درست شد
    و بیشتر هم فکر میکنم که مشکل از پین ها بود
    من از پین 7-8-11 استفاده می کردم اما اون ها رو عوض کردم به 12-14-16 تا شاید این پین ها هم تاثیر داشته باشه که بالاخره درست شد
    ممنون

Junior Member
    سلام. این ماژول رو تازه خریدم. وقتی ماژول رو وصل میکنم به برد آردوینو یا مبدل ttl به سریال چراغ های برد کم نور میشن و ماژول کار نمیکنه و پروگرام هم نمیشه. مشکل از کجاست عزیزان دل؟

Junior Member
    باسلام ؛ من از ماژول esp8266 مدل 01 که دوتا پورت خروجی وورودی داره استفاده میکنم ؛پایه های اون رو مثل شما وصل کردم
    یعنی پایه gnd ,gpio0 به gnd برد آردوینو مدل uno و پایه های vcc و ch_pd ماژول رو به پایه 3.3 ولت آردوینو پایه های rx ماژول به پایه tx آردوینو و و پایه tx ماژول به پایه rx آردوینو
    من از bered boordاستفاده کردم که پایه های vccقسمت بالای bered board و gnd هم به قسمت پایین اون وصل کردم،
    لامپای تغذیه هم ماژول هم آردوینورو شن شدن.
    من تنظیماتی که زدین رو انجام دادم اما برنامه چراغ چشمک زن ارور میده ؟ همچنین دستوراتی ATرو سریال مانیتور میزنم چیزی نمیاد؟
    خواهشا راهنماییم کنین من پروژه کارشناسمه واولین باری هس که دارم سخت افزاری کارم میکنم و یکی دوهفته فرصت بیشتر ندارم.
    باتشکر

Junior Member
    باسلام ؛ من از ماژول esp8266 مدل 01 که دوتا پورت خروجی وورودی داره استفاده میکنم ؛پایه های اون رو مثل شما وصل کردم
    یعنی پایه gnd ,gpio0 به gnd برد آردوینو مدل uno و پایه های vcc و ch_pd ماژول رو به پایه 3.3 ولت آردوینو پایه های rx ماژول به پایه tx آردوینو و و پایه tx ماژول به پایه rx آردوینو
    من از bered boordاستفاده کردم که پایه های vccقسمت بالای bered board و gnd هم به قسمت پایین اون وصل کردم،
    لامپای تغذیه هم ماژول هم آردوینورو شن شدن.
    من تنظیماتی که زدین رو انجام دادم اما برنامه چراغ چشمک زن ارور میده ؟ همچنین دستوراتی ATرو سریال مانیتور میزنم چیزی نمیاد؟
    خواهشا راهنماییم کنین من پروژه کارشناسمه واولین باری هس که دارم سخت افزاری کارم میکنم و یکی دوهفته فرصت بیشتر ندارم.
    باتشکر

Junior Member
    باسلام وعرض ادب ، پروژه من در مورد راه اندازی وای فای در آردوینو هستش ، من تو این پروژه از ماژول esp8266 وآدوینو uno استفاده کردم ، من ماژول رو راه اندازی کردم ؛منظور استادم این بودش که از طریق ماژول esp8266 وبرد آردوینو با لب تاپ ارتباط برقرار کنم ویه چیزی رو بفرستم ؛ میشه راهنماییم بفرمایید؟ زیاد زمان ندارم .

Junior Member
    خواهشا یکی جواب بده؟

Junior Member
    سلام
    در مدل esp-07 (که پایه آنتن ipx داره)باید اون خازن متصل به آنتن سرامیکی روی بورد رو بردارم؟یا نیازی نیست؟
    همینجوری آنتن اسکترنال رو وصل کنم،به حداکثر بورد می رسه؟

Junior Member
    یه سوالی داشتم (البته من زیاد به کد نویسی html وارد نیستم) می خواستم تو صفحه وب یه input داشته باشم که یه مقداری مثلا set point دما وارد کنم . که تو این مسئله مشکلم اینجاست که نمیدونم این input رو چجوری تو برنامه arduino بخونم و تو یه متغیر بریزم. در اصل اون کدی که باید تو برنامه بنویسم تا اطلاعات داخل input صفحه وب ام رو بخونه.
    (امیدوارم منظورم رو تونسته باشم برسونم)
    ممنون میشم که راهنمایی لازم یا حتی اگر امکانش هست یه مثال بزنین

صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 9101112 آخرینآخرین