نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
Like Tree2 لایک
  • 1 Post By Maziar
  • 1 Post By Maziar

موضوع: برد جدیدhc05 همراه برد کمکی

Junior Member

Exclamation برد جدیدhc05 همراه برد کمکی

سلام دوستان خسته نباشید یه سری سوال خیلی مهم در مورد این ماژول داشتم
    الف) کلید فشاری که روی برد هست باید هی نگهش داریم بعد همزمان دستورات کامند را از pc بهش بفرستیم؟
    ب) پایه en آیا برای همون کلید هست که قبل از فشاردادن کلید برای مد کامند باید بهvcc وصل بشه؟
    ج)از همه مهم تر این که این ماژول جدیده خیلی مفهومی نگفته توی دیتاشیتشم همون قبلیه هست با چن بار دیتا فرستادن و گرفتن تازه اونم اصلا درست کار نکرد نمی دونم چرا حالا فقط پایه tx ماژول انگار صفر شده چون به مبدل usb to ttl وصلش کرده بودم و تغذیه و حتی ورودی rx مازول رو هم با تقسیم ولتاژ داده بودم حالا چرا پایه tx ماژول صفر شده (از چراغ روشن موندن دریافت مبدل سریال معلومه )

ینی الان ماژول سوخته اگر قرار باشه با 5 دقیقه کار کردن بسوزه که دیگه اینقدر از اول هزینه نمی کردم لطفا راهنمایی کنید اگه سوخته بگیرم یا می شه درست کرد البته چراغ روی ماژول مدام چشمک میزنه ولی فقط پایه tx ماژول انگار صفر شده و کامپیوتر هم برای همین نمی تونه ok را دریافت کنه (راستی برگردوندن به حالت کارخونه از طریق سخت افزاری نداره؟ اصلا اینطوری می شه؟)

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط elektronic2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید یه سری سوال خیلی مهم در مورد این ماژول داشتم
    الف) کلید فشاری که روی برد هست باید هی نگهش داریم بعد همزمان دستورات کامند را از pc بهش بفرستیم؟
    ب) پایه en آیا برای همون کلید هست که قبل از فشاردادن کلید برای مد کامند باید بهvcc وصل بشه؟
    ج)از همه مهم تر این که این ماژول جدیده خیلی مفهومی نگفته توی دیتاشیتشم همون قبلیه هست با چن بار دیتا فرستادن و گرفتن تازه اونم اصلا درست کار نکرد نمی دونم چرا حالا فقط پایه tx ماژول انگار صفر شده چون به مبدل usb to ttl وصلش کرده بودم و تغذیه و حتی ورودی rx مازول رو هم با تقسیم ولتاژ داده بودم حالا چرا پایه tx ماژول صفر شده (از چراغ روشن موندن دریافت مبدل سریال معلومه )

ینی الان ماژول سوخته اگر قرار باشه با 5 دقیقه کار کردن بسوزه که دیگه اینقدر از اول هزینه نمی کردم لطفا راهنمایی کنید اگه سوخته بگیرم یا می شه درست کرد البته چراغ روی ماژول مدام چشمک میزنه ولی فقط پایه tx ماژول انگار صفر شده و کامپیوتر هم برای همین نمی تونه ok را دریافت کنه (راستی برگردوندن به حالت کارخونه از طریق سخت افزاری نداره؟ اصلا اینطوری می شه؟)

آقا چرا هیچ کس نیسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس سسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس سسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس سس

Junior Member
    با سلام اگه از برد راه انداز بخوايي استفاده كني كليد رو نگه دار سپيده پاور رو وصل كن تا بره رو حالت كانفيگ اگه ميخوايي مستقيم استفاده كني نيازي به نگه داشتن كليد نيست
    لایک کردن

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط Maziar نمایش پست ها
    با سلام اگه از برد راه انداز بخوايي استفاده كني كليد رو نگه دار سپيده پاور رو وصل كن تا بره رو حالت كانفيگ اگه ميخوايي مستقيم استفاده كني نيازي به نگه داشتن كليد نيست
    اقا خیلی ممنون
    یه سری مشکلات هم هست وقتی با فرکانس 38400 بعد از وصل کلید و تغذیه بهش دیتا می دم یه سری از کامند هارو جواب می ده فقط
    واین که مگه از همون اول وقتی چراغ پشت سر هم چشمک می زنه برای ارتباط با موبایل آمادس ولی بعد از این که بهش با موبایل وصل می شم چراغ هر 2 ثانیه 1 چشمک می زنه و با برنامه های انتقال دیتا هم اصلا ارتباط نمی گیره به نظرت اشتبام کجاس؟

دمت گرم

Junior Member
    سلام اشتباهی نکردی این ماژول ttl هست بدرد ارتباط سریال میخوره برای at coment ها زمان وصل شدن هر 5 ثانیه یکبار درسته اما 38400 نیست 9600 هست
    لایک کردن