صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 40
Like Tree18 لایک

موضوع: ماژول میکروفون الکترت

مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط sina2sms@yahoo.com نمایش پست ها
    داداش پس نرخ ارسال داده پایینه اینجوری و تاخیر داره مخصوصا برای ربات که اصلا نمیشه، داداش ارزان ترین و با کیفیت ترین راه حل چیه به نظرت؟

ممم راستشو بخوای اگه کار خوب بخوای انجام بدی بهتره بری سمت سیستم عامل ها کم کم
    برد LinkIt Smart 7688 با پشتیبانی از OpenWrt

من از این برد پروژه عملی خوبی دیدم فقط باید یه کم با برنامه نویسی تو محیط لینوکس آشنا باشی
    حتی اگه بخوای تحت بستر وایفای بفرستی و از esp8266 استفاده کنی باز هم کیفیت پایینه .

یه تحقیقی روی این برد با بکن

ارزون نیست ولی خیلی با کیفیته

Member
    داداش ممنون از راهنماييت ولي اين كار من نيست من سر در نميارم از محيط لينوكس اونم برنامه نويسي! داداش ببين من esp8266 دارم ولي به قول خودت هنوز هم نرخ ارسال پايين و كيفيت كمه، ببين يه چي ديگه، من يه شيلد waveshare واي فاي دارم كه پردازنده ارم داره نظرت در مورد اين چيه؟ اينم لينك كه دقيق بدوني كدوم رو ميگم ؟ منتها براي برنامه هم مشكل دارم ، بعضي وقت ها ميزنه به سرم برم يكي از اين دوربين هاي اماده واي فاي پهباد بخرم دوباره بيخيال ميشم! اونها روي نرم افزار تصوير رو نشون ميدن منتها من ميخام به وسيله به ال سي دي بگيرم ،،، خب نظرت چيه فكر نميكنم مشكلي داشته باشه نه؟ البته ناگفته نمونه يه شيلد gps-gsm-gprs هم داشتم اگه يتدت بياد نميشه از اينترنت سيم كارت استفاده كرد؟ منتها بازم بايد واسط يه هسته واي فاي باشه به طريقي كه من ميخام گيرنده داشته باشم يعني خروجي av

Member

مدیر گروه
    داداش ممنون از راهنماييت ولي اين كار من نيست من سر در نميارم از محيط لينوكس اونم برنامه نويسي! داداش ببين من esp8266 دارم ولي به قول خودت هنوز هم نرخ ارسال پايين و كيفيت كمه، ببين يه چي ديگه، من يه شيلد waveshare واي فاي دارم كه پردازنده ارم داره نظرت در مورد اين چيه؟ اينم لينك كه دقيق بدوني كدوم رو ميگم ؟ منتها براي برنامه هم مشكل دارم ، بعضي وقت ها ميزنه به سرم برم يكي از اين دوربين هاي اماده واي فاي پهباد بخرم دوباره بيخيال ميشم! اونها روي نرم افزار تصوير رو نشون ميدن منتها من ميخام به وسيله به ال سي دي بگيرم ،،، خب نظرت چيه فكر نميكنم مشكلي داشته باشه نه؟ البته ناگفته نمونه يه شيلد gps-gsm-gprs هم داشتم اگه يتدت بياد نميشه از اينترنت سيم كارت استفاده كرد؟ منتها بازم بايد واسط يه هسته واي فاي باشه به طريقي كه من ميخام گيرنده داشته باشم يعني خروجي av

در مورد این ماژول وایفای خاص ایده ای ندارم چون هیچ تستی باهاش نزدم تا حالا
    در مورد LCD خب مگه LCD گوشی قبول نیست (؟)

این که یه گیرنده داشته باشی که ورودی AV داشته باشه یه راست برو سذاغ ماژول های تخصصی خب چه کاریه !
    ماژول فرستنده صدا و تصویر وایرلس 8 کاناله 100mW با فرکانس 2.4GHZ

یا این
    ماژول فرستنده صدا و تصویر وایرلس 8 کاناله TX5823 با فرکانس 5.8G

ایتگاه زمینیش هم یه گیرنده بزار بعد یه مدار هم بزار که بندازتش رو LCD

دوربین fpv هم که هست

Member
    باشه اره ولي دوست داشتم اول هزينه كمتري بشه بعد ساخت خودمون باشه ، بهرحال داداش حالا داداش اگر اين فرستنده رو بخرم براي گيرنده بايد چيكار كنم ؟ اين لينك فقط سريع بگو تا تموم نشده

Member

مدیر گروه
    باشه اره ولي دوست داشتم اول هزينه كمتري بشه بعد ساخت خودمون باشه ، بهرحال داداش حالا داداش اگر اين فرستنده رو بخرم براي گيرنده بايد چيكار كنم ؟ اين لينك فقط سريع بگو تا تموم نشده

والا نمی دونم من صرفا ایده شو تو ذهنم دشتم
    از اونجایی که هیچوقت تو زمینه تصویر کار نکردم فقط می تونم بگم باید سرچ کنیم .
    اما خب این روش از همه روش هایی که رو میزه جواب دادنش قطعیت بیشتری داره
    لایک کردن

Member
    داداش سلام، یه کارهایی کردم تو جریان مذارمت حتما بعد
    لایک کردن

Junior Member

میکروفن شبکه

داداش سلام، یه کارهایی کردم تو جریان مذارمت حتما بعد
    سلام دوستان من میخوام صدای میکروفونو از طریق شبکه انتقال بدم؟ با این میکروفن امکان پذیره؟

مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط farsjin نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام صدای میکروفونو از طریق شبکه انتقال بدم؟ با این میکروفن امکان پذیره؟
    سلام به نظر من به این محصول هم یه نگاه کنید
    برد توسعه WisCam با قابلیت انتقال صوت و تصویر بی سیم و سرور P2P داخلی

آماده و حاضر هست

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234