صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 32 از 32
Like Tree23 لایک

موضوع: ماژول نمایشگر 4.5 اینچی tft

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط r1pper نمایش پست ها
    از نرم افزار Locale Emulator استفاده کنید مشکل حل می شه

طریقه استفاده:

بعد از نصب روی برنامه GpuMaker (چه نسخه انکلیسی، چه چینی اصلی) کلیک راست کنید و از منو روی Locale Emulator> Modify Application Profile کلیک کنید
    در پنجره باز شده این موارد رو انتخاب کنید
    Location= Chinease
    Timezone= Tehran
    Run as Administrator
    Fake registry
    Fake system UI Language

بعد یه اسم انتخاب کنید و ذخیره کنید
    از این به بعد به راحتی روی برنامه کلیک راست کنید و از منو Locale Emulator > Run with Application Profile کلیک کنید
    سلام

ضمن تشکر از زحمات شما. من نرم افزار Locale Emulator رو نصب کردم. تنظیمات پروفایلش هم طبق مواردی که گفته بودید انجام دادم. اما نسخه انگلیسی شما باز هم به زبان چینی میاد. ویندوزمم 10 هست.

بدون استفاده از Locale Emulator در نرم افزار شما فقط علامت سوال میاد بجای نوشته ها. اما با Locale Emulator بجای علامت سوال نوشته چینی میاد.

Junior Member

مشکل در راه اندازی

نقل قول نوشته اصلی توسط magmagmary نمایش پست ها
    آموزش نحوه اتصال به آردوینو
    سلام وقت همگی بخیر باشه ببخشید من یک مشکلی برخودم میشه لطفا از عزیزان هرکسی میدونه راهنمایی کنن؟ ممنونم
    اولین مشکلم اینه این متابخونه ا که گزاشیتید فایل PDF آن را من تو فایل ها پیدا نکردم تو اینترنت هم گشتم اما متاسفانه اسمو میزنم چیزی نمیاره برای من میشه اگر کسی داره اپلود کنه ؟
    مورد دوم من ال سی دی رو به اردویینو وصل کدم با پورت سریال بعد نرم افزار gpu maker رو باز کردم که تست کنم اول صفحه بالا اومد و یکسری اطلاعات چینی رو نشون داد بعد اتصال به نرم افزار (البته یکبار روشن و خاموش کردم بار اول نخوند) بعد تو ال سی دی یک لودینگ اومد که در حال اپگریت به ورژن 4 بعد تموم شد صفخه سیا شده و چیزی نشون نمیده تاحالا کسی از دوستان به این مشکل برخورده ؟ میشه لطفا راهنایی بکنین ممنونم از همگی

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234