صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 32
Like Tree23 لایک

موضوع: ماژول نمایشگر 4.5 اینچی tft

Junior Member
    سلام دوست عزیز ممنون بابت زحمتت.
    یکی از صفحات تو برنامه ظاهرا درست نمایش داده نمیشه،می خواستم بدونم که شما هم همین مشکل رو دارید؟
    یا احتمالا از فونت خاصی استفاده کردید.
    عکس صفحه رو میذارم اگه ممکنه چک کنید
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitled.jpg
مشاهده: 309
حجم: 21.4 کیلو بایت

Member
    متاسفانه این قسمت قابل ادیت نبود خودتون باید حدث بزنید چه ابزارهایی هستند یک قسمت هم مربوط به کامندها بود که اونجا هم همین مشکل رو داره ولی اونجا میتونید خودتون اسم دستور رو تغییر بدید.

Junior Member
    بهرحال ممنون از اینکه لطف کردی!
    میشه روش کارت رو هم توضیح بدی؟

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط magmagmary نمایش پست ها
    لیست کامل کامندها
    سلام
    فایل ها خراب هست و باز نمیشه
    لطفا دوباره آپلود کنید
    ممنون

Junior Member
    با سلام فایل های مربوط به لیست دستورات بعد از دانلود باز نمی شود حتی اسمش را هم عوض کردم خطای فرمت گرفت اگر ممکن است در یک فایل مجدد در سایت قرار دهید همینطور چگونگی به روز رسانی فریم آن را. پیشاپیش از توجه شما ممنون هستم

Junior Member
    سلام و عرض خسته نباشید خدمت اساتید محترم. من این ماژول رو از آفتاب رایانه تهیه کردم نسخه چهار و نیم اینچی و به سریال شماره صفر آردوینو مگا وصل کردم و برنامه ای که دوستان لطف کرده بودن به عنوان مثال ازائه داده بودن که ساخت ولتمتر بود رو روی مگا آپلود کردم اما ال سی دی فقط برنامه پیشفرضی که کارخونه روش نصب کرده رو فقط اجرا میکنه که یه سری دمو هستن. امکانش هست راهنمائیم کنید که چطور برنامه روی مگا رو ردی ال سی دی نمایش بدم؟

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط armankh27 نمایش پست ها
    سلام و عرض خسته نباشید خدمت اساتید محترم. من این ماژول رو از آفتاب رایانه تهیه کردم نسخه چهار و نیم اینچی و به سریال شماره صفر آردوینو مگا وصل کردم و برنامه ای که دوستان لطف کرده بودن به عنوان مثال ازائه داده بودن که ساخت ولتمتر بود رو روی مگا آپلود کردم اما ال سی دی فقط برنامه پیشفرضی که کارخونه روش نصب کرده رو فقط اجرا میکنه که یه سری دمو هستن. امکانش هست راهنمائیم کنید که چطور برنامه روی مگا رو ردی ال سی دی نمایش بدم؟
    آرمان جان
    این ماژول ال سی دی تا مادامی که چیزی را از طریق سریال دریافت نکرده باشد همان برنامه پیش فرض کارخانه را نمایش می دهد. بنابراین اگر چیزی که مایلی را نمایش نمی دهد، موارد زیر را چک کن:
    1) سیم کشی صحیح پایه های txt و rxd و ground
    2) سرعت تبادل اطلاعات )می بایست 115200 بیت بر ثانیه باشد
    3) ارسال دستورات برای ال سی دی با استفاده از println (اگر با استفاده از print بفرستی نمایش داده نمیشود و منتظر کاراکتر سر خط (\n\r) می شود.
    4) ساختار دستوراتی که برای ال سی دی نوشتی را چک کن که درست باشد. مثلا با دستور زیر می توانی پیغام سلام را بر روی ال سی دی نمایش دهی
    lcdSerial.println("DS32(19,65,'KIMIA SYSTEM',12);");

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط omseven نمایش پست ها
    طبق قولی که داده بودم ورژن انگلیسی GPUMaker رو ترجمه کردم وبرای شما دوستان اینجا قرار دادم .
    در ضمن چون ماژول رو ندارم از صحیح کار کردن نرم افزار اطلاع ندارم لطفا دوستان تست کنند و اگر ایرادی در ترجمه بود همینجا اطلاع رسانی کنید.

فایل پیوست 3146
    از اینکه فرصتی را گذاشتید تا این برنامه را به انگلیسی ترجمه کنید متشکرم. نمی دانم چرا این برنامه ای که شما ارسال کرده اید و همین طور برنامه اصلی را که روی کامپیوترم اجرا می کنم به جای نوشته ها علامت سوال ظاهر میشود. آیا همین فایل را بایست به تنهایی اجرا کنیم یا اینکه لازم است که تنظیم خاصی روی کامیپوتر صورت گیرد و یا در کنار این فایل، فایل دیگری را کپی کنم؟
    مرسی
    سپهر
    ویرایش توسط sepehr19 : 05-29-2017 در ساعت 12:11 PM

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr19 نمایش پست ها
    از اینکه فرصتی را گذاشتید تا این برنامه را به انگلیسی ترجمه کنید متشکرم. نمی دانم چرا این برنامه ای که شما ارسال کرده اید و همین طور برنامه اصلی را که روی کامپیوترم اجرا می کنم به جای نوشته ها علامت سوال ظاهر میشود. آیا همین فایل را بایست به تنهایی اجرا کنیم یا اینکه لازم است که تنظیم خاصی روی کامیپوتر صورت گیرد و یا در کنار این فایل، فایل دیگری را کپی کنم؟
    مرسی
    سپهر
    از نرم افزار Locale Emulator استفاده کنید مشکل حل می شه

طریقه استفاده:

بعد از نصب روی برنامه GpuMaker (چه نسخه انکلیسی، چه چینی اصلی) کلیک راست کنید و از منو روی Locale Emulator> Modify Application Profile کلیک کنید
    در پنجره باز شده این موارد رو انتخاب کنید
    Location= Chinease
    Timezone= Tehran
    Run as Administrator
    Fake registry
    Fake system UI Language

بعد یه اسم انتخاب کنید و ذخیره کنید
    از این به بعد به راحتی روی برنامه کلیک راست کنید و از منو Locale Emulator > Run with Application Profile کلیک کنید
    لایک کردن

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط r1pper نمایش پست ها
    از نرم افزار Locale Emulator استفاده کنید مشکل حل می شه

طریقه استفاده:

بعد از نصب روی برنامه GpuMaker (چه نسخه انکلیسی، چه چینی اصلی) کلیک راست کنید و از منو روی Locale Emulator> Modify Application Profile کلیک کنید
    در پنجره باز شده این موارد رو انتخاب کنید
    Location= Chinease
    Timezone= Tehran
    Run as Administrator
    Fake registry
    Fake system UI Language

بعد یه اسم انتخاب کنید و ذخیره کنید
    از این به بعد به راحتی روی برنامه کلیک راست کنید و از منو Locale Emulator > Run with Application Profile کلیک کنید
    نرم افزار خوب و کارگشایی بود. خیلی ممنونم

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین