صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
Like Tree4 لایک

موضوع: شیر برقی سلونوئید

Member

Exclamation شیر برقی سلونوئید

از این شیر به تعداد خریداری کردم شیر برقی - شیر الکتریکی آب 12 ولت - Solenoid Valve
    کوچکترین فشار آب رو از خودش عبور میده یعنی کلا انگار شیر بازه .ظاهرا دلیلش هم اینه که فنر زیر سوپاپ ضعیفه نمیتونه جلوی آب مقاومت کنه میره پایین راه آب باز میشه.
    چه کنیم حالا؟!شانس ما بود یا همش اینطوره؟!
    لایک کردن

Member
    از طرف دوم هم که توری داره و به نظر میاد ورودی درست آب این باشه آب عبور نمیکنه..در هر دو حالت پلاریته پایه ها را عوض کردم که به نظر نمیاد مهم باشه..آداپتور 12 ولت 1 آمپر رو تست کردم.
    تاکید میکنم صدای قطع و وصل شیر با اعمال ولتاژ شنیده میشه..موضوع فقط عبور آب که در همه شیرها درست کار نمی کنه..خود فروشگاه تست کنه لطفا..پروژم نیاز به شیر برقی داره.

مدیر گروه
    سلام دوست عزیز
    من با این شیر کار کردم .ورودی فیلتر دار همان ورودی اصلی شیر هست.
    آداپتور من 12 ولت و 2 آمپر بود و شیر برقی کاملا درست کار کرد.بنابراین یا آداپتور شما مشکل داره یا آمپر بالاتر باشه
    موفق باشید

Member
    با منبع تغذیه که تست کردیم شیر حدود 400 میلی آمپر میکشه به نظر نمیاد جریان زیاد بخواد..حالا یه منبع 3،2 آمپر میگردیم پیدا کنیم ببینیم چی میشه.

مدیر گروه
    all the best

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط magmagmary نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من با این شیر کار کردم .ورودی فیلتر دار همان ورودی اصلی شیر هست.
    آداپتور من 12 ولت و 2 آمپر بود و شیر برقی کاملا درست کار کرد.بنابراین یا آداپتور شما مشکل داره یا آمپر بالاتر باشه
    موفق باشید
    سلام دوست عزیز شما برای لوله کشی اب شهری استفاده کردید؟؟
    کامل اب رو قطع میکنه؟
    در حالت عادی قطع هست یا وصل؟

Junior Member
    دوستان کسی این شیر یا شیر مشابه خریده استفاده کرده منو راهنمایی کنه ممنون میشم. چون نمیخام تاپیک الکی جدید ایجاد کنم.

مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahiddigi نمایش پست ها
    دوستان کسی این شیر یا شیر مشابه خریده استفاده کرده منو راهنمایی کنه ممنون میشم. چون نمیخام تاپیک الکی جدید ایجاد کنم.

به نظرم بهترین کاری ک میتونی انجام بدید این هست که نطرات محصول رو بخونید
    مثلای ک نفرهمچین تجربه ای رو نوشته :

""سلام بر همه آفتای رایانه ای های عزیز!!! من این شیر را به آبیاری خانه افزودم و بدون نشستی چند روزی هست که وصله. به این نکته دقت داشته باشید که جحم آب خروجی از این شیر مثل شیر های معمولی نیست و حجم آب خروجی کمتر است.""

یا مثلا:
    "" من نوع فلزی رو تهیه کردم. باید دقت داشته باشید که لوله ی آب خونه بهش مستقیم وصل نمیشه(برای اینکه حجم بیشتری از آب بتونه ازش رد بشه) و باید یه تبدیل براش گرفت. ""

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط magmagmary نمایش پست ها
    به نظرم بهترین کاری ک میتونی انجام بدید این هست که نطرات محصول رو بخونید
    مثلای ک نفرهمچین تجربه ای رو نوشته :

""سلام بر همه آفتای رایانه ای های عزیز!!! من این شیر را به آبیاری خانه افزودم و بدون نشستی چند روزی هست که وصله. به این نکته دقت داشته باشید که جحم آب خروجی از این شیر مثل شیر های معمولی نیست و حجم آب خروجی کمتر است.""

یا مثلا:
    "" من نوع فلزی رو تهیه کردم. باید دقت داشته باشید که لوله ی آب خونه بهش مستقیم وصل نمیشه(برای اینکه حجم بیشتری از آب بتونه ازش رد بشه) و باید یه تبدیل براش گرفت. ""
    اونها رو کامل خوندم همین یک نفر این گفته رو نوشته بودن که وصل کردن که دو سه نظر جلو تر هم نوشتن من بازش کردم خرابش کردم.
    نظر دوم هم نوشتن که نوع فلزی رو تهیه کردن.
    میخاستم اگه دوستان واقعا کار کرده بودن باهاش از تعداد بیشتر از یک تجربه استفاده کنم. از طرفی هم در نظرات همیشه عنوان میکنن برا سوالات فنی برید انجمن
    بازم ممنون از راهنمایی تون

مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahiddigi نمایش پست ها
    اونها رو کامل خوندم همین یک نفر این گفته رو نوشته بودن که وصل کردن که دو سه نظر جلو تر هم نوشتن من بازش کردم خرابش کردم.
    نظر دوم هم نوشتن که نوع فلزی رو تهیه کردن.
    میخاستم اگه دوستان واقعا کار کرده بودن باهاش از تعداد بیشتر از یک تجربه استفاده کنم. از طرفی هم در نظرات همیشه عنوان میکنن برا سوالات فنی برید انجمن
    بازم ممنون از راهنمایی تون

دوست عزیز سوال شما بیشتر به تجربه تست دوستان برمی گرده که می تونید آدرس این تاپیک رو تو همون قسمت نطرات قرار بدید که اگر کسی تجربه ای داره بیاد با جزئیات بیشتر براتون توضیح بدن

یه نکته ای که اخیرا در مورد این پمپ مطرح شده باز و بسته شدن خارج از کنترل شیر هست که دلیلش این هست :
    Pressure valve: This solenoid valve requires the lowest level pressure 0.02Mpa (MPa), with a maximum 0.8Mpa, water pressure is too low or too high can open or close the solenoid valve, excessive pressure can cause damage to the body.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع