نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
Like Tree1 لایک
  • 1 Post By farzintey

موضوع: تبدیل سیگنال معادون قرمز به سیگنال رادیویی توسط ماژول ها

Member

تبدیل سیگنال معادون قرمز به سیگنال رادیویی توسط ماژول ها

با سلام میشه راهنمایی کنید که من سیگنال کنترل ماهواره از طریق ماژول گیرنده معادون قرمز دریافت و در خروجیش به ماژول فرستنده ask dx-rf فرکانس 315 مگاهرتز انتقال بدم و در طرف دیگه با ماژول گیرنده ask dx-rf فرکانس 315 مگاهرتز دریافت و خروجیش به ماژول گیرنده مادون قرمز و در نهایت به دست رسیورم در فاصله دورتر برسه درواقع من میخام سیگنال کنترل ریسیورم به وسیله ای ماژول ها در فاصله دورتر ارسال کنم و اگر اینجور نمیشه چطور میتونم سیگنال کنترل رسیورم تو فاصله دورتر بدست رسیورم برسونم درواقع امواج معادون قرمز به فرکانس رادیویی تبدیل کنم و انطرف تر دوباره بشکل معادون قرمز دریافت و به دستگاهم انتقال دهم؟؟؟؟ و یه سایت خارجی هستش چنین پکیج داره لطفا مشاهده کنید ممنون میشم راهنمایی کنید
    http://www.asia.ru/en/ProductInfo/1134172.html
    ویرایش توسط farzintey : 12-10-2016 در ساعت 06:46 AM

مدیر ویژه
    سلام این چیزی که می فرمایید رو برادلینک یجورایی خوب درش اورده
    یه چکیش کنید:
    دستگاه ریموت کنترل IR / RF وایفای RM Pro سازگار با اندروید / ios محصول BroadLink

دستگاه ریموت کنترل 38KHz وایفای RM Mini3 سازگار با اندروید / ios محصول BroadLink

یه دو سه هفته دیگه تامین میشه باز

Member
    ممنون از راهنماییتان برد این محصول که معرفی کردید چقدر هستش؟ من حداقل 200 متری نیاز داشتم؟ و دومی اینکه تمام سیگنالهای کنترل رسیورم را تو گوشیم خواهم داشت که به ریسیورم همون فرمانها انتقال بدم و کمی توضیح بیشتر بدید که چطور تمامی اون دستورات ریموت تو گوشی میتونم داشته باشم؟

Member
    میشه از این لینکی گذاشتم از این محصول تو فروشگاه سفارش داد؟

DigiTech Wireless IR Remote Control Extender for Foxtel HiFi | GTmall Online

مدیر ویژه
    سلام
    بررسیش میکنم اگر تایید بشه ایشالا میره برای روند تامین
    اگر بتونید از
    سایتهای
    alibaba
    1688
    aliexpress
    اینک بفرستید به trade@aftabrayaneh.com
    به نظرم بهتر میشه پیگیری کرد

Member
    ممنون از راهنمایی شما فقط میخاستم بدونم اون سایتهایی که فرمودید مگه با خرید یک عدد از کشور خارجی میفرستن؟ بعد اینکه تو گمرک میمونه من باید برم دنبالش؟ و یا هرچی روتین به ادرس خونه من میاد؟
    لایک کردن

مدیر ویژه
    مثلا شما یک آی سی بخصوصی می خواید
    چون من احتیاج دارم به جزییات فنی ابعاد و ... چیزی که شما دیدید رو من دقیقا همون باید از توی سامانه پیدا کنم و با فروشنده صحبت کنم و امکان سنجی انجام بدم.
    بعد از که امکان تهیه فراهم شد خدمتتون استعلام میدم که این آی سی مثلا میشه 5 هزار تومن یا 10 هزارتومن
    وجه رو واریز می کنید از طریق پرداخت آنلاین وجه و(مبلغ=تعداد) نهایتا کد سفارش به من میدید.
    من خرید می کنم همراه مرسوله فروشگاه تامین میشه و تحویلتون داده میشه مشابه هر کالای دیگه.
    تمامی مسائل حمل از چین و گمرکی و ترخیص ... با مجموعه آفتاب رایانه هست

Member
    یه مشاوره میخاستم ازتون یه ماژول دارید ماژول فرستنده گیرنده nrf24l01p + pa + lna با برد 1500 متر و فرکانس 2.4g با توجه به نرخ انتقال دیتا میتونم سیگنال کنترل رسیورم به واسطه گیرنده معادون قرمز ارسال و دریافت کنم

Member
    با سلام میشه قیمت تمام شده و برد این دستگاه که لینکشو براتون میذارم برام اعلام کنید که درصورت امکان از شم تهیه کنم

How to Use Wireless IR Remote Control Extender

http://www.asia.ru/en/ProductInfo/1134172.html

البته دو تا محصول مختلف براتون گذاشتم در صورت امکان هر کدوم برد بیشتری داشت اون مد نظرم هستش و قیمت تمام شده که ببینم در صورت معقول از شما تهیه کنم ممنون
    ویرایش توسط farzintey : 12-12-2016 در ساعت 05:53 AM

Member
    با سلام و خسته نباشید من ماژول تو همین نرخ تبادل اطلاعات میخاستم تهیه کنم فقط باکمی برد بیشتر حداقل 300 متر چه ماژولی پیشنهاد میکنید من تهیه کنم ؟
    توضیح اینکه ماژول اطلاعات NRF24LE1 + PA + با برد یک کیلوتر تا اونجا که من اطلعات دارم باید با میکرو راه اندازی شود در صورتی که مداری ه من میخام ازش استفاده کنم یه ورودی دیجیتال میخورهممنون میشم راهنمایی کنید تو خرید این ماژول لینک مداری که ماژول فرستنده و گیرنده استفاده شده میذارم توضیح اینکه این مدار فرستنده و گیرنده معادون قرمز به وسیله این ماژول هستش
    Wireless Extender For IR Remote Controls - Electronics For You