نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: دستگاه ترنسیور وایرلس e90-dtu

Junior Member

Exclamation دستگاه ترنسیور وایرلس e90-dtu

باسلام
    من هرچه تماس گرفتم با شرکت گفتند باید اینجا بپرسم ، لطفا در اسرع وقت پاسخ سوالات زیر را بدهید

1- آیا 218000 تومن که خرید میکنیم دو عدد ماژول ارسال میشود یا یک عدد؟ (بنظر حداقل ماژول مورد نیاز برای ارسال وایرلس باید دو عدد ازین ماژول باشد)

2- آیا میتوان گفت که اگر دو دستگاه در فاصله صد متر از هم که با کابل شیلد هم اکنون باهم ارتباط سریال دارند را به راحتی متوان سیم را از مدار خارج کرد و در هر دو سمت کابل کوتاهی از دستگاه به این ماژول متصل کرد و بدون هیچ تنظیم و یا تغییری در ماشینها این ارتباط برقرار میشود (یا بعبارت بهتر اگر ما هرجایی از کابل سریال یک مجموعه را جدا کنیم و به این ماژول بزنیم ارتباط بدون دردسر برقرار میشود یا خیر؟)

3- دوستان من قصد ارسال آنلاین چند مقدار آنالوگ و دیجیتال دو طرفه در فاصله ی 100 متری دارم آیا با خرید دو عدد ازین ماژول ها میتوانم خودم این ارتباط را برقرار کنم یا خیر؟

مدیر ویژه
    با سلام
    در مورد تماس به شرکت جهت راهنمایی در خرید کالا به هیچ عنوان مشتری راهنمایی به انجمن جهت سوال مبنی بر نحوه ارسال یا خرید نمی شود . لطفا سنجیده تر سوال خود را مطرح نمایید

Junior Member
    باتشکر شماره تماس بصورت یکطرفه و اتوماتیک پاسخ میدهد/لطفا شماره تماس صحیح را اینجا بنویسید .

کلمات کلیدی این موضوع