نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: پروفیل های مکانیکی

Junior Member

پروفیل های مکانیکی

اگه بتونید پروفیل های کامپوزیتی و المینیومی با سایزهای مختلف وسطح مقطع مربع و دایره بیارید فروش خوبی خواهید داشت
    موفق باشید

مدیر اصلی
    سلام
    بسیار ممنون از پیشنهادتون
    از چند وقت پیش توی فکرش بودیم ، انشالله مشکل حمل و نقلش به ایران حل بشه حتما روی سایت خواهید دید
    دعا کنید این مرحله ثبت سفارش از گمرک حذف بشه ، اونوقت سرعت عمل رو می بینید

Junior Member
    پروفیل آلمینیوم اکسترود شده و ریل های فولادی آبکاری کروم در داخل در اندازه های مختلف تولید میشه کمی جستجو کنید حتما با قیمت مناسب پیدا میکنید .

مدیر اصلی
    سلام
    اونچیزی که مدنظر ماست متاسفانه در ایران تولید نمیشه ، این پروفیل ها برای ساخت ماشین آلات مثل cnc ، شاسی های ربات و ... استفاده می شه و بیشتر مواقع بدون سوراخکاری با استحکام بالا قابل اتصال به هم هستن به راحتی میشه سازه مد نظر رو در یک مدت کوتاه ساخت.
    در مورد پروفیل های معمولی همونطور که گفتید در ایران تولید میشه و به فروش میرسه ، فکر کنم در همه شهرها هم قابل دسترس باشن.

Junior Member
    بله قربان میدونم چجور پروفیلی مد نظر شماست . مگر پروفیل اکسترود شده ی آندایز نمیخواید . برای ساخت سی - ان -سی و پرینتر ؟ بله شیار ها و سوراخ ها در طرح های مختلف جهت اتصال راحت هست . با استفاده از دستگاه پرس سنگین آلمینیوم از یک قالب عبور داده میشه ،فشار شدیدی که ایجاد میشه خود بخود المینوم رو به شدت متراکم و اون خواصی که فرمودید رو ایجاد میکنه بعد هم آبکاری سطحی برای مقاومت سطحی و زیبای بیشتر انجام میشه .دقت قطر این اینها مناسب مصرف مورد نظر شما هست .
    من همینجوری یک تولید کننده پیدا کردم ولی تعداد بسیاری در ایران وجود داره مطمعن باشد کیفیت مدل چینی اینها از داخلی بهتر نیست . ضمن اینکه گرون تر هم در میاد .

بهمن پروفیل، کنترل کیفیت اکستروژن

مدیر اصلی
    سلام من این سایت رو نگاه کردم ولی اون نمونه های رو توش ندیدم ، اگر جایی هست که تولید می کنه حتما اطلاع بدید ، البته همکاران من در ناظم الاطبای تهران هم دیدن این نمونه رو ولی قیمتش خیلی بالا بوده