نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
Like Tree1 لایک
  • 1 Post By magmagmary

موضوع: پیشنهاد آمپلی فایر برای اسپیکر 10واتی

Junior Member

پیشنهاد آمپلی فایر برای اسپیکر 10واتی

با سلام. دوستان من دو اسپیکر 10w - 4ohm با اندازه ی 3اینچ خریده ام که در پایین عکس هاشون را می بینید. می خواستم بدونم شما برای ساخت یک اسپیکر کدوم یک از آمپلی فایرهای موجود در فروشگاه آفتاب رایانه را پیشنهاد می کنید:
    ماژول آمپلی فایر استریو XH-M120 همراه با ولوم تغییر

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ماژول آمپلی فایر Subwoofer سه کاناله TDA2030A ورژن 2.1

فقط برای من مهمه که کیفیت صدای خروجی مهم باشه. چون همین بلنگوها را به یک آمپلی فایری که تو خونه بود وصل کردم و صدای رضایت بخشی نداشت. نمی دونم مشکل از آمپلی فایر بود یا از بلندگو!!! البته این آمپلی فایر را از همون سیستم صوتی هایی بودند که قدیم ها کنار کامپیوترهای خانگی به عنوان بلندگوهای رایانه می فروختند؛ از اون ها در آوردم

تصویر بلندگوهایم:
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: WP_20161024_18_53_30_Pro.jpg
مشاهده: 226
حجم: 40.8 کیلو بایت

مدیر گروه
    این دو تا آمپلی ای که شما انتخاب کردید چپپ هاشون فرق می کنه .
    دیتاشیت چیپ ها رو براتون اتچ کردم

تفاوت های قابل توجهی دارن :
    یکیشون 18 واته یکیشون 10 واته که باید به این خیلی دقت کنید چون باید با اسپیکری که دارید سازگار باشه
    یکیشون کلاس AB هست و یکیشون کلاس D
    ,....

با توجه به وات بلندگوتون و این که برای پاور دادن به اون ووفر باید سیگنال ac داشته باشید فکر می کنم انتخاب ماژول PAM8610 که میشه این ماژول
    http://shop.aftabrayaneh.com/XH-M120_PAM8610_Dual_Channel_12V_Amplifier.html
    انتخاب بهتری باشه

اما باز هم مطالعه کنید.
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده
    لایک کردن

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط magmagmary نمایش پست ها
    با توجه به وات بلندگوتون و این که برای پاور دادن به اون ووفر باید سیگنال ac داشته باشید فکر می کنم انتخاب ماژول PAM8610 که میشه این ماژول
    http://shop.aftabrayaneh.com/XH-M120_PAM8610_Dual_Channel_12V_Amplifier.html
    انتخاب بهتری باشه
    بله درسته ب توجه به اینکه قبلا مشخصات این دو آمپلی را خوانده بودم کاملا متفاوت هستند. باز خواستم نظر دوستان متخصص را جویا بشم. ممنون از راهنمایی های شما.
    فقط بلندگوهای من ووفر نیستند ها. از فول رنج ها هستن. باز به نظرتون با آمپلی فایر pam8610 مناسبه؟ و نیز این آمپلی فایر با توان 30 وات به هیت سینک نیاز نداره؟
    یکی هم در دست یابی به کیفیت مناسب بیشتر آمپلی مهم است یا بلندگو؟ چون این بلندگو ها در سایز و هم رده های خود از خوب های بازار بودن که تونستم پیدا کنم.

Junior Member
    سلام
    من ماژول پخش فایل های صوتی دارای ورودی های بلوتوث USB / TF CARD
    مدل کالا:CT02CABT
    خریدم ی خواستم یک اسپیکردرست کنم دنبال یک امپلی فایر هستم که ولتاژ ورودیش 5 ر باشه چون می خواستم با باتری های لیتیمی یوان درست کنم3.7v بعد بلنگوی که دارم نوشه ماکزیمم 25w منیمم 12w می شه راهنمایم کنید که چی کار کنم
    ویرایش توسط پویان رزم : 08-03-2017 در ساعت 04:31 AM

Junior Member
    سلام.من ی اسپیکر 30 وات 4 اهم و یک اسپیکر 10 وات 8 اهم و یک ساب ووفر 20 وات 4 اهم دارم و میخوام به امپلی فایر مدل xh-m120 متصل کنم.میشه بگین چجوری وصل کنم تا امپلی فایر اسیب نبینه؟منبع تغذیه 12 ولت 5 آمپر هست

کلمات کلیدی این موضوع