صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12
Like Tree3 لایک

موضوع: کمک در مورد اسپیکر بلوتوث

Junior Member

کمک در مورد اسپیکر بلوتوث

سلام دوستان
    لطفا کمک کنید
    من این ماژول گیرنده ی صوتی بلوتوث رو دارم
    ماژول بلوتوث صوتی Xs3868
    میخوام بدون بهترین آمپلی فایر برای این ماژول چیست که صدا و کیفیت زیادی داشته باشه منطورم اینه این ماژول ، آمپلی فایر با توان چند رو می تونه ساپورت کنه.
    خیلی ممنون

Junior Member
    سلام
    لطفا جواب بدهید باید این پروژه رو تحویل معلمم بدم
    لطفا

Member
    سلام، دوست عزيز اول شما بايد وات و اسپيكرتون رو مشخص كنيد كه اولا چه اسپيكري ميخاييد استفاده كنيد تا اون موقع ما به شما راهنمايي بديم در مورد بهترين و مناسبترين انتخاب طبق قدرت لازم ،

Junior Member
    من میخواهم یک آمپلیفایر 40 وات 2 کانال وصل کنم یعنی برای هر کانال 20 وات و 2 عدد بلندگوی 20 وات
    https://daneshjookit.com/642-%D9%85%...8A-yl2020.html

Member
    دوست عزيز ماژول هاي tda بهتر و با كيفيت هستن من شخصا اين ماژول رو دارم پيشنهاد من اينه واقعا با كيفيته و عالي درسته يه مقدار قدرتش كمتره ولي مطمئن اندازه ٤٠ وات اون اي سي بهتون قدرت ميده در حد صداش ، از همه اينها گذشته مصرف جريان بسيار كمي داره اگه دنبال كيفيتي من اينو تجربه كردم و واقعا راضي بودم حتي به دو تا بلندگو ٥٠ وات وصل كردم و راضي هم بودم، پيشنهاي من اينه، البته ماژول هاي ضعيف تري از اي سي tda وجود داره تو افتاب رايانه اگه اين قدرتش كم بود ميتوني دو تا از اونها استفاده كني و هر كدوم يك كانال
    اين لينك ماژول من كه دارم و تست كردم :
    ماژول آمپلی فایر صوتی تک کاناله 35 وات TDA2030A / TDA8932BT
    لایک کردن

Member
    اگه هم ميخايي ميتوني از دوتا از اين ماژول ميتوني استفاده كني ، يه چيزي بهت بگم من تجربه كار با tda رو بيشتر از همه قبول دارم و بدي ازش نديدم منتها يادت باشه هيت سينك رو هميشه بهترين انتخاب كن در صورت نداشتن البته اينها كه افتاب رايانه داره خودشون دارن انصافا افتاب رايانه از اين لحاظ كم نميداره، امپلي فاير دست ساز بدردت نميخوره؟ مثلا اگه ساخت خودم باشه؟ البته با كيفيت عالي ؟

Junior Member
    سلام داداش دستت درد نکنه نه همین ماژول رو میگیرم
    خیلی ممنون
    ولی این ولتاژ زیادی میخواد برای تبدیل کردن 18 ولت به پنج ولت از رگولاتور7805 استفاده می کنم ولی آیا این رگولانور میتونه این ولتاژ رو تامل کنه یعنی نمیسوزد؟

مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط mobin1232 نمایش پست ها
    سلام داداش دستت درد نکنه نه همین ماژول رو میگیرم
    خیلی ممنون
    ولی این ولتاژ زیادی میخواد برای تبدیل کردن 18 ولت به پنج ولت از رگولاتور7805 استفاده می کنم ولی آیا این رگولانور میتونه این ولتاژ رو تامل کنه یعنی نمیسوزد؟

پاسخ:
    با سلام
    بهتره از آی سی های رگولاتور سری lm استفاده کنی
    البته به همراه مدار پیشنهادی خودش نه آی سی خالی
    لایک کردن

Member
    دقیقا . از سری lm استفاده کن ، البته رگولاتور بسته به جریانی که ازش میگیری هیت سینک خوب هم باید استفاده کنی دیگه. میتونی از رگولاتورهای سری lm که هم ارزون باشه و هم محدوده عملیاتی ولتاژش بالا باشه از این استفاده کنی از 1/25 تا 35 ولت ورودی 3 امپر خیلی هم عالیه ، ولی پیشنهاد میکنم یه هیت سینک هم اضافه کن در صورت داغ شدن نه گرم شدن، اینم لینک خوشبختانه مدل هایی هم داره افتاب رایانه که نمایشگر دارن ولی اگه تو کار میخایی استفاده کنی و قیمت واست مهمه این عالیه :
    ماژول مبدل و رگولاتور دی سی به دی سی ، منبع تغذیه قابل تنظیم 3 آمپر - 1.25 تا 35 ولت
    لایک کردن

Junior Member
    سلام ببخشید این دیگر آخرین سوالم است
    آیا میتوانم پنج تا از این آمپلی فایر ها ماژول آمپلی فایر استریو 3 وات PAM8403
    را به این ماژول صوتی بلوتوث متصل کنم
    ماژول بلوتوث صوتی Xs3868
    مشکلی پیش نمی آید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع