نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: neourosky headset

Junior Member

neourosky headset

سلام.من پک ثبت امواج مغزی رو از شرکت آفتاب رایانه خریداری کردم و برای راه اندازی بدون آردوینو چندتا سوال داشتم کسی هست بتونه منو راهنمایی کنه ؟
    ممنون

مدیر گروه
    سوالاتتون رو به همراه لینک کالا در فروشگاه ارسال کنید.

Junior Member
    ماژول ثبت امواج مغزی - سنسور EEG - ماژول NeuroSky Brainwave
    این لینک کالایی هست که خریدم ، من به صورت سخت افزاری این دستگاه رو راه اندازی کردم و برای این که بتونم سیگنال مغزی رو در نرم افزاری مشاهده کنم از نرم افزار متلب استفاده کردم و کدهای مربوط بهش رو از نرم افزار اصلی دریافت کردم ولی موفق نشدم ولی در سایت های مختلف کدهای مربوط به راه اندازی در نرم افزار آردوینو هست ولی من از برد آردوینو استفاده نکردم
    در واقع کدی می خوام که بتونم سیگنال مغزی رو در کامپیوتر مشاهده کنم
    و سوال دیگم این هست از زمانی که تغذیه رو وصل میکنم تا زمانی که قطع کنم به طور مداوم سیگنال میفرسته کاری به صورت سخت افزاری یا نرم افزاری وجود نداره که بتونم با دستوری سیگنال رو بگیرم و به صورت خودکار نده و دستوری که بتونم قطع کنم ارسال سیگنال رو؟
    ممنون میشم سریع تر پاسخ بدید

مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط tolo.m نمایش پست ها
    ماژول ثبت امواج مغزی - سنسور EEG - ماژول NeuroSky Brainwave
    این لینک کالایی هست که خریدم ، من به صورت سخت افزاری این دستگاه رو راه اندازی کردم و برای این که بتونم سیگنال مغزی رو در نرم افزاری مشاهده کنم از نرم افزار متلب استفاده کردم و کدهای مربوط بهش رو از نرم افزار اصلی دریافت کردم ولی موفق نشدم ولی در سایت های مختلف کدهای مربوط به راه اندازی در نرم افزار آردوینو هست ولی من از برد آردوینو استفاده نکردم
    در واقع کدی می خوام که بتونم سیگنال مغزی رو در کامپیوتر مشاهده کنم
    و سوال دیگم این هست از زمانی که تغذیه رو وصل میکنم تا زمانی که قطع کنم به طور مداوم سیگنال میفرسته کاری به صورت سخت افزاری یا نرم افزاری وجود نداره که بتونم با دستوری سیگنال رو بگیرم و به صورت خودکار نده و دستوری که بتونم قطع کنم ارسال سیگنال رو؟
    ممنون میشم سریع تر پاسخ بدید

ارتباط این ماژول سریال هست . شما میتونی یه تبدیل TTL به USB برداری و با رعایت سیم بندی از اون طرف وصل کنی به پورت کام کامپیوتر
    اگه قصد دارید از متلب استفاده کنی کافیه با دستور fopen پورت کام اختصاص داده شده رو باز کنی
    و بعد از اون هر بلایی خواستی سر داده دریافتی بیاری.

در مورد این که ارسالش رو متوقف کنی نه نمیتونی تا جایی که من باهاش کار کردم .
    البته لیست کامند دقیقی از این ماژول در اختیار نیست اما میتونی خودت برای کد نویسیت مد تعریف کنی و مدی باشه که توش اصلا پورت کام رو باز نکنی که برنامه بتونه داده بگیره