نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
Like Tree1 لایک
  • 1 Post By masstor

موضوع: پرینتر 3 بعدی

Junior Member

Exclamation پرینتر 3 بعدی

با سلام من یک پرینتر 3 بعدی fdm ساخته ام و میخواهم زمانی ک روشن میشود آرم مارین (marlin) روی نمایش گر نشان داده نشود آیا راهی سراغ دارید ؟

2 - اند استاپ ها کار نمیکنند برنامه ی پرینت را ب دستگاه میدهم موتور ها کار میکنند اما وقتی خودم اند استاپ ها را میزنم کار نمیکنند یعنی زمانی ک توقع میرود موتور ها از حرکت بایستند هنوز هم چرخش دارند و متوقف نمیشوند آیاراه حلی وجود دارد؟

Member
    با سلام، در مورد تغییر در آرم نوشته مارلین باید فایل Bootscreen.h را تغییر دهید. جهت ساخت فایل جدید میتوانید مراحل لینک زیر را دنبال نمایید:
    Custom Boot Screen for Marlin and Full Graphics LCD | ROBO 3D User Forum
    در خصوص، عدم پاسخ گویی کلیدهای انداستاپ احتمال اشکال در اتصال وجود دارد. اتصالات را کنترل کنید، شاید کلید محور دیگری را فعال میکنید. در غیر اینصورت تنظیمات مارلین در خصوص انداستاپ ها را دوباره مرور کنید.
    لایک کردن

Junior Member
    سلام. دوستان من از شما که در زمینه پرینترهای 3 بعدی کار میکنید سوالی داشتم. من مدتی پیش در یک مستند دیدم که فردی در آمریکا تونسته بود با استفاده از پرینتر 3 بعدی کفش و لباس برای مانکن ها درست کنه به این ترتیب که بخش های مختلف لباس مانکن ها رو طراحی میکرد بعدش هر قسمت رو میداد به پرینتر 3 بعدی تا درست کنه و در نهایت این تیکه ها رو بهم وصل میکرد و لباس درست میشد. اما سوالی که برای من به وجود اومده اینه که اون نخی که برای ساخت این لباس ها و کفش ها مورد استفاده قرار میگیره چیه؟ ایا اسم خاصی داره؟ چقدر خوب میشد که عزیزانی که در زمینه پرینترهای 3 بعدی کار میکنن میومدن یک گروه یا کانال میزدن تا بتونیم سوالات خودمون رو مطرح کنیم و متخصصین هم جواب بدن. البته متاسفانه تلگرام رو فیلتر کردن و خود من که یک وکیل استرداد جهیزیه در مشهد هستم از این موضوع خیلی ضربه خوردم اما من بعد از فیلتر تلگرام، برنامه شبیه تلگرام رو در گوگل سرچ کردم و سایت های زیادی بودن که اومده بودن برنامه هایی رو معرفی کرده بودن مثل گوگل الو اما من نتونستم یک برنامه خوب و با امنیت بالا مشابه تلگرام پیدا کنم که بیام اینجا و به شما معرفی کنم تا گروهمون رو در اون برنامه راه اندازی کنیم. در هر صورت ممنون میشم اگر یک برنامه ای رو که میشه درش گروه زد پیدا کنید و بیایید درش یک گروه در زمینه پرینترهای 3 بعد راه اندازی کنیم.
    ویرایش توسط moein.data : 06-16-2019 در ساعت 03:25 PM

Member
    با سلام
    مواد مصرفی پرینترهی 3بعدی بسته به مدل متفاوتن ولی هیچ کدوم از مدلها از نخ استفاده نمیکنن. موا مصرفیشون از فیلامنتهای ترموپلاست هست تا رزین و پودرهای خاص که در بعضی مدلها مصرف میشه.
    Your problem is in the code you didn't upload...

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهنام نمایش پست ها
    با سلام من یک پرینتر 3 بعدی fdm ساخته ام و میخواهم زمانی ک روشن میشود آرم مارین (marlin) روی نمایش گر نشان داده نشود آیا راهی سراغ دارید ؟

2 - اند استاپ ها کار نمیکنند برنامه ی پرینت را ب دستگاه میدهم موتور ها کار میکنند اما وقتی خودم اند استاپ ها را میزنم کار نمیکنند یعنی زمانی ک توقع میرود موتور ها از حرکت بایستند هنوز هم چرخش دارند و متوقف نمیشوند آیاراه حلی وجود دارد؟
    سلام ببخشید چطور میشه پرینتر سه بعدی ساخت؟

کلمات کلیدی این موضوع