نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
Like Tree3 لایک
  • 1 Post By meysamam
  • 1 Post By masstor

موضوع: انتخاب فلایت کنترل مناسب

Junior Member

Question انتخاب فلایت کنترل مناسب

سلام .
    من توی انتخاب یکی از این سه فلایت کنترل ( باتوجه به اختلاف قیمت زیادی که دارند) مشکل دارم از مدیر گروه و دوستانی که با این سه فلایت کنترل آشنایی دارن خواهش می کنم که منو توی خرید فلایت کنترل راهنمایی کنید. ( می خواستم که فلایت کنترل قابلیت استفاده برای زیردریایی و کواکپتر و هواپیماهای مدل را داشته باشد)

1)آتوپایلوت و فلایت کنترل پیکس هاوک - Pixhawk v2.4

2) برد آردوپایلوت 2.8 - APM 2.8 Ardupilot

3) اتوپایلوت DJI Naza - M V2

با تشکر فراوان

مدیر ویژه
    نقل قول نوشته اصلی توسط n53sv نمایش پست ها
    سلام .
    من توی انتخاب یکی از این سه فلایت کنترل ( باتوجه به اختلاف قیمت زیادی که دارند) مشکل دارم از مدیر گروه و دوستانی که با این سه فلایت کنترل آشنایی دارن خواهش می کنم که منو توی خرید فلایت کنترل راهنمایی کنید. ( می خواستم که فلایت کنترل قابلیت استفاده برای زیردریایی و کواکپتر و هواپیماهای مدل را داشته باشد)

با تشکر فراوان

با سلام
    تمامی فلایت کنترل ها برای استفاده زمینی و هوایی را دارند به غیر از زیر دریایی ..
    در مورد اختلاف قیمت ، هر دستگاه نسبت به طراحی و مدار استفاده شده داخل محصول فرق میکنه
    به ترتیب حرفه ای بودن
    می باشند
    لایک کردن

Member
    با سلام
    با توجه به سوال شما در مورد این سه فلایت کنترلر به نظر میاد برای اولین بار قصد استفاده از این نوع دستگاه ها را دارین. پیشنهاد میکنم از naza استفاده کنین که برای اولین بار بهتر میتونه کمکتون کنه. تمامی فلایت کنترلر ها رو میتونین برای پرنده های بال ثابت، بدون بال، هلیکوپتر و رباتهای زمینی مثل خودرو کنترل از راه دور و قایق استفاده کنین. اگر مورد تکنیکی خاصی نظیر استفاده از تجهیزات خاص در وسیلتون مد نظرتون بود و عنوان میکردین دوستان راحتتر میتونستن کمکتون کنن.
    لایک کردن