نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
Like Tree1 لایک
  • 1 Post By spark

موضوع: compass calibration apm 2.6 failure

Member

compass calibration apm 2.6 failure

سلام
    یه ای پی ام 2.6 خریده بودم. و باهاش مدتی هم پرواز می کردم! یکی از دوستانم واسم کالیبرش کرده بود. الان دیگه دوستم در دسترسم نیس.

حالا یه بار به Mission planner وصلش کردم. خودش اومد یه firmware از رو نت دانلود کرد بعدش دیگه نتونستم compass شو کالیبره کنم. موقع کالیبره کردن هیچ دیتایی نمی گیره. و وقتی می خوام از ترمینالش دستور روشن کردن بهش می دم از setup، خطای Compass initialisation failed می ده! راستش دیگه نمی دونم چی کار کنم! اگه کسی چیزی بلده به مام بگه.

همین جوری که به کواد وصلش می کنم و باتری رو نصب می کنم موتور های فقط بیپ بیپ خالی می کنن با فاصله زمانی یکسان. منظورم اینه که کل سیستم هم initialise نمی شه.

مدیر اصلی
    سلام
    پیشنهاد می کنم به مدیر این بخش پیام خصوصی بدید، ایشون در زمینه apm حرفه ای هستن
    لایک کردن

Junior Member
    سلام
    این بیپ بیپ کرد به خاطر اینه که رفته تو مد ESC Calibration باید این لینکو دقیق بخونی .

ESC Calibration | ArduCopter

بعد که این کارو کردی بورد رو به USB وصل کن و با Mission Planer کالیبراسیون Compass Live Calibration انجام بده . ضمنا Mission Planer رو هم آپدیت کن .

Junior Member
    ببینین این که میگین به مدیر پیام خصوصی بده یعنی بحث پول مطرحه، خب باشه اگه این طوره منم یک نقشه پینی آردو پایلوت رو میخوام، حاضرم براش هزینه کنم. آقا yosoufe لطفا اگه جواب گرفتی به ما هم بگو مشتاقیم بدونیم چرا یک زمانی با دوست شما جواب میداده، حالا که دوست شما نیست جواب نمیده

Member
    سلام
    ببینید اینکه گفته شده به مدیر بخش پیام خصوصی بدید به این دلیله که ایشون به دلیل مشغله کاری زیاد نمیتونن بصورت مداوم انجمن رو چک کنن، و ایشون به طور حرفه ای در زمینه پرنده ها کار می کنن ، نه اینکه بحث پول مطرح باشه
    به هر حال اینم باید اضافه کنم که فروشگاه مسولیتی در قبال پشتیبانی محصولات ندارد و اگر پشتیبانی هم انجام میشه فقط صرف ترویج علم و کمک به دوستان هست و اگر کاربری شما منجر به ایجاد یک پروژه بشه قطعا هزینه خواهد داشت
    ضمنا آردوپایلوت ماژولی هست که همونطور که میدونید متن بازه و انجمن های زیادی وجود دارن در سطح دنیا که کار های حرفه ای تو این زمینه انجام میدن. بد نیست اگر سری بهشون بزنید