نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکل در نصب Firmware فلایت کنترل Pixhawk

Junior Member

مشکل در نصب Firmware فلایت کنترل Pixhawk

سلام
    در نرم افزار mission planner در بخش Initial Setup وقتی روی Install Firmware کلیک می کنم بعد از چند ثانیه پیغام خطای “There was an unexpected error” نمایش داده می شود در ضمن در زیر شکل های صفحه none نوشته و وقتی یکی را کلیک می کنم پیغام “Error loading firmware file” نمایش داده می شود.
    اما وقتی روی Connect بالا سمت راست کلیک می کنم در بخش Flight Data با حرکت فلایت کنترل مقادیر تغییر میکند
    تصاویر کوچک شده (Thumbnails) پیوست شده تصاویر کوچک شده (Thumbnails) پیوست شده error-1.jpg   error-2.jpg  

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط A2009 نمایش پست ها
    سلام
    در نرم افزار mission planner در بخش Initial Setup وقتی روی Install Firmware کلیک می کنم بعد از چند ثانیه پیغام خطای “There was an unexpected error” نمایش داده می شود در ضمن در زیر شکل های صفحه none نوشته و وقتی یکی را کلیک می کنم پیغام “Error loading firmware file” نمایش داده می شود.
    اما وقتی روی Connect بالا سمت راست کلیک می کنم در بخش Flight Data با حرکت فلایت کنترل مقادیر تغییر میکند
    سلام
    من هم قبلا همین مشکل رو داشتم و پس از کلی تحقیق و پرسش فهمیدم که این شرکت(3d robotic ) آی پی های ایرانی رو تحریم کرده و شما باید با آی پی های دیگر اقدام کنید:
    برای این کار دو راه است
    ۱: بری بیرون از ایران و اونجا به اینترنت وصل شی
    ۲:از یه آی پی ساز یا فیلتر شکن استفاده کنید.
    من تست کردم مشکل حل شد. این کار هم فقط برای بار اول که می خواید آپلود کد رو انجام بدید لازمه.
    ان شاءالله موفق باشید.
    مشکل دیگه ای داشتید اگر بلد بودیم درخدمتم