صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 25

موضوع: عنوان ماژول وایفای nl6621-y1

مدیر گروه

عنوان ماژول وایفای nl6621-y1

عنوان ماژول وایفای nl6621-y1
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط magmagmary : 01-28-2016 در ساعت 09:51 AM

Junior Member
    سلام
    یک سوال دارم : مسافت ارتباطی این ماجول چقدر است ؟ یعنی توسط این ماجول از چه فاصله ای می توان به مودم وای فای یا ماجول دیگری متصل شد ؟

متشکرم

مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط atrak نمایش پست ها
    سلام
    یک سوال دارم : مسافت ارتباطی این ماجول چقدر است ؟ یعنی توسط این ماجول از چه فاصله ای می توان به مودم وای فای یا ماجول دیگری متصل شد ؟

متشکرم

بستگی به قدرت وایفای داره
    هر جایی که وایفایت بتونه تحت پوشش قرار بده این ماژول هم با آنتن داخلیش روش پیداش می کنه و بهش کانکت میشه

Junior Member
    سلام مجدد .
    یک راهنمایی می خواستم .
    برای ارتباط دو دستگاه که حدود 100 متر از یکدیگر فاصله دارند ، چه روشی را پیشنهاد می کنید که مطمئن باشد ؟ اگر ماجول خاصی می شناسید و یا در سایت موجود است لطفا بفرمائید . ( ارتباط ماجول ها نباید هرگز قطع شود )
    بسیار متشکرم

مدیر گروه
    سلام مجدد .
    یک راهنمایی می خواستم .
    برای ارتباط دو دستگاه که حدود 100 متر از یکدیگر فاصله دارند ، چه روشی را پیشنهاد می کنید که مطمئن باشد ؟ اگر ماجول خاصی می شناسید و یا در سایت موجود است لطفا بفرمائید . ( ارتباط ماجول ها نباید هرگز قطع شود )
    بسیار متشکرم

100 متر فاصله زیادی نیست
    میتونی از NRF یا RF استفاده کنی

NRF ارزون تره ولی خب یه مقدار کدنویسیش بیشتره
    در کل کار خیلی راحتیه.
    جستجو - NRF

Junior Member
    سلام مجدد
    خیلی ممنون
    اگر منظورتون nrf24l01 است که تا حالا استفاده کردم . اما مشکل اینه که ماجول ها برد زیادی نداره و بعضی اوقات همدیگر را پیدا نمیکنند .
    ماجول هایی که تا حالا استفاده کرده همان مدلی است که نوشته با برد 1000 متر . اما متاسفانه اینقدر جواب ندادن .

بازهم متشکرم

مدیر گروه
    سلام مجدد
    خیلی ممنون
    اگر منظورتون nrf24l01 است که تا حالا استفاده کردم . اما مشکل اینه که ماجول ها برد زیادی نداره و بعضی اوقات همدیگر را پیدا نمیکنند .
    ماجول هایی که تا حالا استفاده کرده همان مدلی است که نوشته با برد 1000 متر . اما متاسفانه اینقدر جواب ندادن .

بازهم متشکرم
    ببینید شما باتقویت آنتن و استفاده از آنتن های با گین بالا می تونید تا 500 متر هم ارسال داشته باشید .
    اینی هم که میگید پیدا نمی کنن باز هم با آنتن های بشقابی مشکلش حل میشه

Junior Member
    سلام
    از جوابتون ممنونم .
    برای تقویت آنتن می شه از برد آمپلیفایر وایفای که در سایت موجود است استفاده کرد ؟ آیا می شود این تقویت کننده را روی ماجول ESP8266 نصب کرد ؟ خروجی آمپلی فایر چه آنتنی باید نصب شود ؟

یک راهنمایی دیگر می خواهم .
    آیا می توانم از ماجول ESP8266 بصورت ریپیتر استفاده کنم ؟ به این صورت که : 3 عدد ماجول استفاده کنم ، ماجول وسط در فاصله مساوی از اولی و سومی باشد که هر دو آن را ببینند و هر دو به آن متصل شوند . ماجول وسط در حالت اکسس پوینت باشد و TCPSERVER . آیا ماجول اول می تواند هم TCP SErver باشد و هم Client ؟
    اگر به همه سوالها جواب بدهید خیلی بزرگواری کردید .

متشکرم

مدیر گروه
    سلام
    از جوابتون ممنونم .
    برای تقویت آنتن می شه از برد آمپلیفایر وایفای که در سایت موجود است استفاده کرد ؟ آیا می شود این تقویت کننده را روی ماجول ESP8266 نصب کرد ؟ خروجی آمپلی فایر چه آنتنی باید نصب شود ؟

یک راهنمایی دیگر می خواهم .
    آیا می توانم از ماجول ESP8266 بصورت ریپیتر استفاده کنم ؟ به این صورت که : 3 عدد ماجول استفاده کنم ، ماجول وسط در فاصله مساوی از اولی و سومی باشد که هر دو آن را ببینند و هر دو به آن متصل شوند . ماجول وسط در حالت اکسس پوینت باشد و TCPSERVER . آیا ماجول اول می تواند هم TCP SErver باشد و هم Client ؟
    اگر به همه سوالها جواب بدهید خیلی بزرگواری کردید .

متشکرم

معمولا آنتن های esp ها pcb هستن مگر این که سوکت IPX داشته باشن. آنتن هایی که نصب می کنی روی آمپلیفایر باید SMA باشن. بنابراین باید یه تبدیل این وسط استفاده کنی اگه میخوای esp رو تقویت کنی

در مورد سوال دومت بله ماژول دوم میتونه به عنوان
    TCPSERVER کار کنه :
    https://codebender.cc/example/ESP826...#TCPServer.ino

ولی این که یه ماژول بتونه هم سرور باشه هم کلاینت خودم تست نکردم ولی فکر می کنم با تغییر مد کاری بتونه بعنی باید تو کد نویسی بهش بگی مدت رو عوض کن.
    این لینک رو بخونی متوجه میشی :
    How to Make Two ESP8266 Talk with each other | Random Nerd Tutorials

Member
    سلام وقتتون بخیر باشه انشاالله می خواستم بدونم چطوری می تونم این ماژول رو وصل کنم؟ وکتابخانه داره؟
    از این فایل های چینی چیزی متوجه نشدم.
    کسی تونسته راهش بندازه?
    میشه مثل این sdk نصب کرد(https://www.youtube.com/watch?v=9QZkCQSHnko) و telnet وباقی چیزها رو ازش استفاده کرد؟
    ممنون

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین