نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: راه اندازی شیلد نمایشگر لمسی 320x480 "3.5" TFT رسپبری پای

Junior Member

راه اندازی شیلد نمایشگر لمسی 320x480 "3.5" TFT رسپبری پای

با سلام
    کسی می تونه در مورد راه اندازی شیلد نمایشگر رسپبری کمک کنه ؟
    کد انبارش تو سایت آفتاب هم اینه : 810-72-1898

Junior Member
    سلام لطفا یکی راهنماییم کنه من تا حالا با اردوینو اصلا کار نکردم من این سنسور mq3 تو فروشگاه با اردوینو uno r3 خریدم حالا به صورت خیلی ساده لطفا بگید چطور وصلش کنم نمیخوام مقدار الکل نشون بده فقط میخوام وقتی بخار الکل بهش رسید برق بده به کنتاکت یک رله و بعد اینکه گاز الکل از بین رفت قطع کنه اگه بدون اردوینو میشه چه بهتر لطفا راحتترین راهو پیشنهاد بدید کارم گیره منتظرم ممنون اینم بگم برای وصل کردن تو ماشین میخوام

Banned
    این فایل ایمیج در CD ارائه شده همراه با محصول قرار دارد.زمانی که پروگرامینگ به پایان رسید، ماژول را روشن کنید و حدودا 30 ثانیه منتظر بمانید. بعد از آن صفحه ی بوت Raspbian را روی LCD مشاهده می کنید و وارد دسکتاپ سیستم می شوید.
    توضیحات : در حالت نمایش LCD، عملکرد صفحه ی لمسی در دسترس است. برای ورود اطلاعات میتوانید روی منوی استارت که در قسمت پایین و سمت چپ صفحه نمایش قرار دارد، کلیک کنید و گزینه ی Accessories و سپس Keyboard را انتخاب کنید. با این کار صفحه کلید مجازی برای ورود اطلاعات در دسترس قرار میگرید.
    ویرایش توسط meysamam : 02-18-2018 در ساعت 03:54 AM دلیل: درج آدرس اینترنتی (تبلیغات)