نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ماژول شارژ و دشارژ

Junior Member

ماژول شارژ و دشارژ

سلام
    چند مدتیه که سعی دارم از طریق بخش نظرات با اپراتور ارتباط برقرار کنم اما موفق نشدم
    به پیشنهاد یکی از دوستان اومدم اینجا تا سوالاتمو بپرسم

در مورد یکی از ماژولهای شارژ و دشارژر سوالاتی دارم:

ماژول شارژر / دشارژر باتری لیتیومی دارای دو خروجی 5V 1A / 2A USB مناسب برای ساخت پاور بانک

قصد خرید این ماژول رو دارم سوالاتم رو به ترتیب میپرسم خواهشمندم کامل و به زبان ساده برای منِ مبتدی توضیح دهید...

۱- نوع باتری قابل استفاده در این ماژول گفته شده که انواع لیتیومی هست. یعنی هم میشه مدل ۱۸۶۵۰ ۳.۷ولتی استفاده کرد هم از باتریهای مورد استفاده در اسباب بازیها مثل

باتری لیتیومی تک سل 3.7V 2300mAh

که در سایت موجوده؟؟

۲-آیا محدودیت ظرفیت داره یا نه مشکلی پیش نمیاد و فقط مدت زمان شارژ برای ظرفیتهای بالا زیاد میشه؟

۳-آیا در تعداد باتری محدودیت داره؟ یعنی میشه مثلا ۵تا باتری لیتیوم-آیونی ۱۸۰۰mah ولتی۳.۷ را موازی کرد؟؟؟

۴-یه جا اشاره شده که جریان وردی ۱ آمپر باشه. یعنی اگه بیش از ۱ امپر باشه به مدار اسیب میزنه؟ در اصل سوالم اینه که جریان خروجی رگوله شده هست یا نه (اگر رگوله باشه که دیگه مهم نیست جریان ورودی ۱آمپر باشه یا ۱۰آمپر)

من واقعا کارم لنگه ممنون میشم سوالامو دقیق جواب بدید چون یه بار توی بخش نظرات سوال کردم جوابمو اونطور که میخواستم نگرفتم.
    بازم ممنونم از دوستان

Junior Member
    دوست عزیز به سوال شما 3 بار پاسخ داده شد

Junior Member
    بله متوجه پاسخ در ایمیل نشده بودم
    ممنون
    ویرایش توسط javado008 : 07-22-2017 در ساعت 08:43 AM