نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: سیستم ره گیری سه بعدی حرکت Leap Motion

Senior Member

Lightbulb سیستم ره گیری سه بعدی حرکت Leap Motion

کنترلر Leap Motion
    کنترلر Leap Motion یک تکنولوژی هوشمند ، کاملا جدید ، بطور فوق العاده دقیق و راهی طبیعی و باور نکردنی برای تعامل شما با کامپیوتر است. Leap Motion قادر است دست ها و انگشتان شما را تشخیص دهد و حرکت آنها را بدون هیچ گونه تماسی درک کند. شما می توانید دست هایتان را تکان دهید و اشاره کنید و یا حتی چیزی را برداشته و پایین بگذارید.این دستگاه می تواند حرکات هر دو دست و تمام 10 انگشت را شما بدون هیچ تاخیری شناسایی و دنبال کند این دستگاه شگفت انگیز به شما این امکان را می دهد کارهایی را انجام دهید که تاکنون قادر به انجان آن نبودید. راه اندازی این دستگاه بسیار آسان است و شما می توانید از طریق USB به PC خود متصل و با استفاده از نرم افزار آن را راه اندازی کنید.

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture.JPG
مشاهده: 218
حجم: 36.1 کیلو بایت

ویژگی ها
    پشتیبانی از Windows 7 ، Windows 8 و Mac OS X 10.8
    نوع کابل USB 2.0

کاربرد ها
    ساخت مدل های 3D با استفاده از حرکات دست
    نقاشی و طراحی با حرکات دست و انگشتان
    پخش موسیقی با حرکات دست
    وب گردی با حرکات دست
    انجام بازی های رایانه از طریق تعامل 3D با رایانه
    انجام پروژه های مختلف با آردوینو
    و انجام هر آنچه تصور می کنید بدون هیچ گونه تماس و صرفا با حرکات دست و انگشتان

مثال
    در این مثال با اتصال کنترلر Leap Motion و همچنین اتصال آردوینو به کامپیوتر خود می توانید درخشندگی تعدادی LED را با حرکات دست خود کنترل کنید.

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Arduino & Leap Motion_bb.jpg
مشاهده: 320
حجم: 89.1 کیلو بایت

کد:
    // Arduino sketch turn LED on via serial input from Processing // Define main variables int ledPin = 0; int currentRead; // Slowing down the process //unsigned long millisCounter = 0; //int interval = 10; // activate the pins I want to use on my board int myPins[5] = { 9, 10, 11, 12, 13}; void setup() { // Activate all Digital pins on my board for (int i = 0; i < 5; i++) { pinMode(myPins[i], OUTPUT); } Serial.begin(9600); } void loop() { if (Serial.available()) { currentRead = Serial.read(); if(currentRead != ledPin) { digitalWrite(ledPin, LOW); ledPin = currentRead; digitalWrite(ledPin, HIGH); } } }
    مرجع:
    https://www.leapmotion.com/
    Finger tracking LED light up using Processing – Arduino – Leap

جهت سفارش این کالا، به این بخش در فروشگاه آفتاب رایانه مراجعه نمایید.
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط hesam.time : 11-20-2013 در ساعت 01:19 PM

Junior Member
    با سلام و خسته نباشید.
    بنده چند سوال راجب این مازول برایم پیش آمده است.
    1) تا چه متراژی ما اجازه داریم دستمان را از دستگاه فاصله بدهیم ؟ یعنی تا چه متراژی دستگاه به خوبی دست را تشخصی می دهد ؟
    2) ارسال سیگنالها به برد به چه صورت میباشد ؟ یعنی من میخواهم دستگاه را به برد apm 2.5 متصل کنم و با آن ربات پرنده خودم را هدایت کنم حال رابط بین دستگاه و برد ربات من به صورت وایرلس میباشد ؟ اگر بلی لطفا بیشتر در این مورد توضیح دهید .
    3) اگر برروی بردی همچون apm قابل نصب است میشه طریق متصل کردن آن را قرار بدهید ؟
    با تشکر

کلمات کلیدی این موضوع