نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
Like Tree4 لایک
  • 1 Post By magmagmary
  • 2 Post By magmagmary
  • 1 Post By magmagmary

موضوع: ماژول ترنسیور وایرلس HC-12 دارای فرکانس 433MHz و چیپ SI4463 ​

مدیر گروه

ماژول ترنسیور وایرلس HC-12 دارای فرکانس 433MHz و چیپ SI4463 ​

دیتاشیت ماژول ترنسیور
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده
    لایک کردن

مدیر گروه

مدیر گروه
    اطلاعات تکمیلی کالا
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده
    • نوع فایل: pdf HC-12.pdf (328.1 کیلو بایت, 570 مشاهده)
    لایک کردن

Junior Member

Hc-12

نقل قول نوشته اصلی توسط magmagmary نمایش پست ها
    اطلاعات تکمیلی کالا
    با سلام این مازول رو من راه اندازی کرده ام و ارسال و دریافت اطلاعات انجام میگیرد اما اگر زمان ارسال رو به زیر یک ثانیه کاهش بدهید دیگر دیتا نمیاید و بعد از مدتی یک دفعه تمام پیام های ارسالی در مانیتور ظاهر میشود معلوم نیست مشکل کجاست من شرایط دیتاشیت رو امتحان کردم مثلا فاصله بردها رو یک متر گذاشتم و .... به نظر میرسه در خالی کردن بافرش مشکل داره کسی اطلاعاتی داره

Junior Member
    سلام منم این مشکل را داشنم که حل شد دستورات زیر را اضافه کنید چون نادانی که برنامه اصلی را نوشته تاخیر یک ثانیه برای ان گذاشته است

Serial.setTimeout(5);
    mySerial.setTimeout(5);

Junior Member
    سلام، من قبلا از این ماژول 10 عدد تهیه کردم و به درستی کار کردند و مشکلی ندارن، بعد از مدت چند ماه خواستم که تعداد دستگاه ها رو افزایش بدم و در خرید بعدی 5 عدد دیگه خرید کردم، ولی جالب اینجاست که با وجود کدبندی کانال و کانفیگ کاملا مشابه این 5 عدد به اون 10 عدد ارتباط نمیدن ولی ماژول ها (همون 5 عدد خریداری شده) کاملا سالم هستن و با همدیگه ارتباط دارن. مثلا ماژول سری اول به سری اول ارتباط میده ولی با همون برنامه و سخت افزار به ماژول سری دوم ارتباط نمیده. ماژول ها تفاوت ظاهری بسیار کمی با هم دیگه دارن، مثلا رنگ یک خازن در سری اول که 10 تا خریدم سفیده و در ماژول سری دیگه که 5 تا خریدم مشکیه. یا رنگ پشت ماژول سری اول سفیده پر رنگ هستش ولی در سری دوم کم رنگ و کمی بی کیفیت تر از سری اول بود. میخواستم بدونم مشکل عدم ارتباط اینا از چیه؟ ممنون

Junior Member
    حتی ورژن فریمور هر دو سری 2.4 هست، به نظرم یک ضعف هستش در این ماژول ها، کسی راه حلی میدونه؟

Junior Member
    سلام . اگه بخواییم بعنوان تلمتری در کواد کوپتر ازش استفاده کنیم با فلای کنترل apm باید بازم نرم افزار واسش پروگرام شه یا فقط نصب فرستنده به قسمت تلمتری و گیرنده به پروگرمر یو اس بی و اتصال اون به کامپیوتر کافیه؟؟ ممنون می شم کمکم کنید.
    غیرممکن غیر ممکن هست

Junior Member
    سلام از این ماژول میشه به عنوان فرستنده و گیرنده همزمان استفاده کرد(هر ماژول علاوه براینکه پیامی ارسال میکنه و قابلیت دریافت هم داشته باشه)
    برای راه اندازیش نیاز به نرم افزار خاصی هست؟؟