نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
Like Tree1 لایک
  • 1 Post By siavash.farhangfar

موضوع: فروش ماژول سنسور سیگنال عصب و عضله - سنسور emg

Junior Member

Smile فروش ماژول سنسور سیگنال عصب و عضله - سنسور emg

با عرض سلام و وقت به خیر خدمت دوستان گرامی

1 عدد ماژول حسگر سیگنال عصب و عضله (EMG : Electromyography) نو به فروش می رسه.
    علت فروش : بنده این ماژول رو از فروشگاه آفتاب رایانه خریداری کردم، اما بعداً متوجه شدم این ماژول به درد بنده نمی خوره و اشتباهی اونو خریدم و برای اندازه گیری سیگنال عضله که به درد کار من بخوره، باید مدار ADC رو خودم طراحی کنم.

ماژول نو و بدون استفاده است و فقط پین هدرهای مربوطه رو بهش لحیم کردم (تو عکس ها مشخصه) و دیگه حتی بهش دست هم نزدم!

بنده این ماژول رو ابتدا 299,500 تومن از سایت آفتاب رایانه خریداری کردم (فاکتور خریداری از آفتاب رایانه موجوده اگه خواستید) که الآن دیدم قیمتش شده 189,000 تومن!
    و 19000 تومن کمتر از قیمت جدید فروشگاه، یعنی به قیمت 170000 تومن خدمتتون تقدیم می کنم! (میشه 110500 + 19000 = 129500 تومن ضرر که فدای سرتون!)

به همراه این ماژول، الکترودهای مخصوص اتصال به ماژول و همچنین پدهای چسبی (3 عدد) به رایگان تقدیم حضورتون میشه.

هزینه ارسال پستی : رایگانه!

در ضمن بنده مشهد هستم؛ بنابراین امکان مراجعه و دریافت حضوری ماژول در مشهد هم هست.

فایل پیوست 1606 فایل پیوست 1607 فایل پیوست 1608

شماره بنده خدمت شما (ترجیحاً پیام بفرستید؛ البته تماس هم در خدمتم) :
    ...
    تصاویر کوچک شده (Thumbnails) پیوست شده تصاویر کوچک شده (Thumbnails) پیوست شده 2807201511853.jpg   2807201511852.jpg   2807201511851.jpg  
    ویرایش توسط siavash.farhangfar : 03-04-2017 در ساعت 12:26 PM دلیل: ماژول فروخته شد!

Junior Member

سلام مجدد خدمت دوستان گرامی؛
    قیمت ماژول تغییر کرد و ارزون تر شد.

Junior Member
    ماژول فروخته شد (1394/10/10) .
    لایک کردن

Junior Member
    سلام
    ببخشید کسی هست که به من راهنمایی کنه؟
    من چند وقت پیش یه سایتی دیدم که در مورد صنعت چوب بود.طراحی این سایت خیلی واسم دلچسبه و چشم نوازه...اگه بخوام قالب این سایت رو داشته باشم باید چطوری و از کجا تهیه کنم؟؟ اصلا کن امکان داره آدم بتونه این قالب رو از جایی بخره یا نه؟لطفا منو راهنمایی کنید.لینک سایتش رو هم واستون این پایین می ذارم.
    لینکش اینه: درب ضد سرقت

مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط nastrn68 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید کسی هست که به من راهنمایی کنه؟
    من چند وقت پیش یه سایتی دیدم که در مورد صنعت چوب بود.طراحی این سایت خیلی واسم دلچسبه و چشم نوازه...اگه بخوام قالب این سایت رو داشته باشم باید چطوری و از کجا تهیه کنم؟؟ اصلا کن امکان داره آدم بتونه این قالب رو از جایی بخره یا نه؟لطفا منو راهنمایی کنید.لینک سایتش رو هم واستون این پایین می ذارم.
    لینکش اینه: درب ضد سرقت
    اینجا کسی کار طراحی سایت و اینا نمیکنه
    اکثرا بچه ها الکترونیک کارن

Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط siavash.farhangfar نمایش پست ها
    با عرض سلام و وقت به خیر خدمت دوستان گرامی

1 عدد ماژول حسگر سیگنال عصب و عضله (emg : Electromyography) نو به فروش می رسه.
    علت فروش : بنده این ماژول رو از فروشگاه آفتاب رایانه خریداری کردم، اما بعداً متوجه شدم این ماژول به درد بنده نمی خوره و اشتباهی اونو خریدم و برای اندازه گیری سیگنال عضله که به درد کار من بخوره، باید مدار adc رو خودم طراحی کنم.

ماژول نو و بدون استفاده است و فقط پین هدرهای مربوطه رو بهش لحیم کردم (تو عکس ها مشخصه) و دیگه حتی بهش دست هم نزدم!

بنده این ماژول رو ابتدا 299,500 تومن از سایت آفتاب رایانه خریداری کردم (فاکتور خریداری از آفتاب رایانه موجوده اگه خواستید) که الآن دیدم قیمتش شده 189,000 تومن!
    و 19000 تومن کمتر از قیمت جدید فروشگاه، یعنی به قیمت 170000 تومن خدمتتون تقدیم می کنم! (میشه 110500 + 19000 = 129500 تومن ضرر که فدای سرتون!)

به همراه این ماژول، الکترودهای مخصوص اتصال به ماژول و همچنین پدهای چسبی (3 عدد) به رایگان تقدیم حضورتون میشه.

هزینه ارسال پستی : رایگانه!

در ضمن، بنده تو مشهد دانشجو هستم و درس می خونم؛ بنابراین امکان مراجعه و دریافت حضوری ماژول در مشهد هم هست.

فایل پیوست 1606 فایل پیوست 1607 فایل پیوست 1608

شماره بنده خدمت شما (ترجیحاً پیام بفرستید؛ البته تماس هم در خدمتم) :
    09331734393

میشه بگید منظوذتون از اینکه خودتون باید مدار adc رو طراحی کنید چیه من رشتم الکترونیک نیست اما به این ماژول نیاز دارم میخواستم بخرمش برای شما چه مشکلی پیش اومد ؟

مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط ANOOSHEH نمایش پست ها
    میشه بگید منظوذتون از اینکه خودتون باید مدار adc رو طراحی کنید چیه من رشتم الکترونیک نیست اما به این ماژول نیاز دارم میخواستم بخرمش برای شما چه مشکلی پیش اومد ؟
    adc یعنی مبدل آنالوگ به دیجیتال
    یعنی سنسوری که خروجی آنالوگ داره برای اینکه وصل بشه به یه میکرو کنترلر باید اول با هم هم زبون بشن چرا که میکروکنترلر ها فقط 0 و1 می فهمن نه ولتاژ آنالوگ ( یعنی مقادیر پیوسته )

adc کارش اینه که این هم زبونی رو بوجود بیاره

Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط magmagmary نمایش پست ها
    adc یعنی مبدل آنالوگ به دیجیتال
    یعنی سنسوری که خروجی آنالوگ داره برای اینکه وصل بشه به یه میکرو کنترلر باید اول با هم هم زبون بشن چرا که میکروکنترلر ها فقط 0 و1 می فهمن نه ولتاژ آنالوگ ( یعنی مقادیر پیوسته )

adc کارش اینه که این هم زبونی رو بوجود بیاره
    خب اکثر بردهای لردوینو ورودی انالوگ داره ینی چی باید مدار adc طراحی کنیم ؟

مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط ANOOSHEH نمایش پست ها
    خب اکثر بردهای لردوینو ورودی انالوگ داره ینی چی باید مدار adc طراحی کنیم ؟

ممکنه دقت بالاتر / رزولوشن بالاتری بخوان
    در این حالت میرن سراغ adc خارجی