نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
Like Tree2 لایک
  • 1 Post By شهاب طاهری
  • 1 Post By manocher

موضوع: تهیه ball screw

Member

تهیه ball screw

باسلام به دوستان. عزیزان کسی میدونه از کجا میتونم ball screw تهیه کنم؟ مشخصات فنی اش مشخصه. منتها نمیدونم از کجا تهیه کنم؟ حدود قیمتش چقدره؟ و سوالاتی از این دست.جایگزینی براش وجود داره؟ دوستان اگه محبت کنن راهنمایی کنن ممنون میشم.

Junior Member
    سلام
    1. تهران ناظم الاطبا (مترو امام خمینی پیاده بشید) قیمتها از 130 به بالا نمونه های نو
    2. تهران جمهوری پاساژ امجد زیرزمین مغازه های ابتدایی وسط که یه مغازه هست همه تجهیزات مکانیکی رو میفروشه که هم نو و هم دست دوم داره قیمت اون هم 120 به بالا
    بعضی سایتهای اینترنتی هم میفروشن
    لایک کردن

Junior Member
    اگر میخواید هزینه زیاد نکنید از پیچ متری استفاده کنید تقریبا کار انجام میده فقط دقت کار و سرعت سی ان سی کم میشه
    لایک کردن

Member
    ممنون از هردو عزیز. والا اتفاقا بهمین خاطر میخوام از بال اسکرو استفاده کنم. وگرنه از پیچ سانتر ماشین( همون پیچ متری) هم میشه استفاده کرد.

Junior Member
    خیابان ناظم الاطبا داره اگر برند خوب بخوایید hiwin بگیرید مهرش که همون بلبرینگ باشه از ۱۰۰ تومن شروع میشه که محصول چینه البته این قیمت واسه سایز ۱۶ میل گام ۵ هستش و قیمت پیچ هم متری ۱۰۰ گرفتم منتهی سعی کنید خودتون مهره رو اگر حرفه ای نیستید به پیچ متصل نکنید چون امکان ریختن ساچمه هاش و خراب شدن مهره بالا میره .