نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: تغییرات لازم در Marlin بعد از عوض کردن پیچ محور Z با لیداسکرو در پرینترهای سه بعدی

Junior Member

تغییرات لازم در Marlin بعد از عوض کردن پیچ محور Z با لیداسکرو در پرینترهای سه بعدی

با سلام
    دوستان لید اسکرو با قطر 8 و گام 8 استفاده میکنم
    می خواهم بدونم در Marlin چه تغییراتی باید ایجاد کنم،که پرینتر درست کار بکند؟
    با تشکر از پاسخگوییتان.

Member
    با سلام
    شما از کدام مدل پرینتر و کدام نسخه مارلین استفاده می کنید؟ در صورت امکان لینک فریمور پرینترتون رو بگذارید تا راحت تر راهنمایی کنیم.
    Your problem is in the code you didn't upload...

Junior Member
    سلام دوست عزیز من برای پرینترم از از مارلین ۱.۸.۵ استفاده کردم
    حالا میخوام تغییزات مربوط به گام لید اسکرو و پولی ها را عوض کنم میتونید من را راهنمایی کنید
    در ضمن وقتی با صفحه نمایش محور ها را دشتی حرکت میدم اصلا موتور ها درست کار نمیکنن مثلا من در جهت مثبت حرکت میدم ولی موتور یه بار میره مثبت بعد میره منفی بعد دوباره میره مثبت اصلا معلوم نیست داره چی کار میکنه شما اطلاع دارید مشکل از کجاست
    ممنون میشم کمکم کنید

Junior Member
    سلام به همه دوستان-من برد آردوینو و پرینتر سه بعدی رو خریدم فریمورک رو هم نصب کردم و نرم افزار رپتیر رو هم نصب کردم.مشکلی که الان دارم اینکه من می خوام فقط با پرینتر سه بعدی خط بکشم مثلا یک دایره یا مربع یا مستطیل و مشکلم اینکه که با چه نرم افزاری می تونم یه عکس دوبعدی رو به صورت یک مسیر نازک با نرم افزار پیاده کنم از دوستان کسی کار کرده لطفا جوابد بده.

کلمات کلیدی این موضوع