نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: پیکر بندی نرم افزار مارلین

Junior Member

پیکر بندی نرم افزار مارلین

سلامی به گرمای آفتاب تابستن در 37مین روز از پاییز 96 خدمت همه ی دوستان
    من درساخت پرینتر سه بعدی به برنامه ریزی رسیدم و برای این کار از مارلین استفاده میکنم میشه کمکم کنید که چجوری اون رو شخصی سازی کنم البته گام ها رو تنظیم کردم و فقط میشه نکاتی رو که جز اون مثل اند استاپ ها و فواصل و سرعت و...هرچیزی که باید تنظیم بشه رو به من یاد بدید

با تشکر

معرفت دُر گرانیست به هر کس ندهندش//// پر طاووس قشنگ است به کرکس ندهندش

Member
    با سلام
    دوست عزیز، تنظیمات مارلین گسترده تر از اون مواردیه که فرمودین، خیلی کلی سوال کردین، اگه تنظیمی در فایل config هست که متوجه نمیشید چگونه تاثیر گذاره مورد به مورد ذکر کنید تا پاسخ داده بشه، با این سبک سوال پرسیدن شما که پاسخ دادن بهش وقت گیره و ممکنه هر قسمتش به کارتون نیاد، بعید به نظر میاد کسی کمک کنه.

Junior Member
    با سلامی دیگر
    من میخواستم بدونم که چه جوری فواصل واقعی رو تنظیم کنم و هم چنین اند استاپ هارو چکار کنم و آیا باید تنظیماتی روی اون ها بدم و آیا نوع کنترلر(رمپز1.4) مهم است
    با تشکر

اظهار اجز پیش ظالم روا مدار /// که اشک کباب موجب طغیان آتش شود

Junior Member

یه سوال دیگه

نقل قول نوشته اصلی توسط MahdiR730 نمایش پست ها
    با سلامی دیگر
    من میخواستم بدونم که چه جوری فواصل واقعی رو تنظیم کنم و هم چنین اند استاپ هارو چکار کنم و آیا باید تنظیماتی روی اون ها بدم و آیا نوع کنترلر(رمپز1.4) مهم است
    با تشکر

اظهار اجز پیش ظالم روا مدار /// که اشک کباب موجب طغیان آتش شود
    این که من روی آردینیوم برنامه هست اون رو چجوری پاک کنم و اصلاح شده رو توی آرینیو آپلود کنم و یا میشه توی آردینیو برنامه رو اصلاح کرد

Member
    شما هر بار که برنامه ای رو اپلود میکنی روی آردوینو، کد قبلی بصورت خودکار پاک و کد جدید جایگزین میشه. تنها تنظیمات دستگاه روی eeprom در صورت فعال بودن فیوز eesave تغییر نمیکنه. تاکید میکنم اگه eesave fuse فعال باشه..
    ویرایش توسط masstor : 11-04-2017 در ساعت 09:32 PM

Junior Member
    سلام دوست عزیز من برای پرینترم از از مارلین ۱.۸.۵ استفاده کردم
    حالا میخوام تغییزات مربوط به گام لید اسکرو و پولی ها را عوض کنم میتونید من را راهنمایی کنید
    در ضمن وقتی با صفحه نمایش محور ها را دشتی حرکت میدم اصلا موتور ها درست کار نمیکنن مثلا من در جهت مثبت حرکت میدم ولی موتور یه بار میره مثبت بعد میره منفی بعد دوباره میره مثبت اصلا معلوم نیست داره چی کار میکنه شما اطلاع دارید مشکل از کجاست
    ممنون میشم کمکم کنید