نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
Like Tree1 لایک
  • 1 Post By amin_mh

موضوع: چگونه میتوان در برنامه RePRap پرینتر سه بعدی تغیرات داد{کنسل نمودن : اکسترودر و غیره

Junior Member

چگونه میتوان در برنامه RePRap پرینتر سه بعدی تغیرات داد{کنسل نمودن : اکسترودر و غیره

باسلام من مشغول ساخت پرینتر سه بعدی هستم که از ماتریال دیگری استفاده میکند لذا لازم است که در برنامه عملیات :اکسترودر و هیت بد و فیدر را در برنامه تغیر و یاقطع گردد . خواهش مندم
    راهنمایی فرمایند در صورت لزوم حاضرم در کورس یا دوره ای آموزشی شرکت نمایم قبلا تشکر میکنم

Junior Member
    سلام دوست عزیزمن خودم پرینتر سه بعدی ساختم و می تونم تجربیاتمو در اختیارت بزارم تا جایی که بتونم. اول باید بگم که منظورت رو از برنامه reprap متوجه نشدم شاید منظورت همون fimware و یا مشخصا مارلین باشه که وقتی فایل فیرم ور رو باز کردی روی تب configuration.h می تونی تعداد اکسترودر ها رو مشخص کنید که اگه هیچ اکسترودی نداشته باشید تعداد اون رو صفر در نظر بگیرید
    // This defines the number of extruders
    define EXTRUDERS 0 #
    و پس از اون سنسور های مربوط به اکسترودر و هیت بد رو از کار بندازید (مقدار رو برابر صفر بگذارید)که باید این کار رو انجام بدید
    define TEMP_SENSOR_BED 0 #
    0 0define TEMP_SENSOR_0 #
    و همچنین مقدار حد اقل دما رو کامنت کنید (با قرار دادن // اول سطر دستور)
    define HEATER_0_MINTEMP 5 #//
    و همچنین جلوگیری از اکسترود خطرناک رو کامنت کنید
    define PREVENT_DANGEROUS_EXTRUDE #//

ولی شما گفتید که میخواید مواد دیگه ای رو جایگزین کنید پس نیاز به اکسترودر دارید!! پس فقط کافیه که تنظیمات مربوط به دما رو کامنت کنید و دستورات لازم به اکسترودر فرستاده بشه ولی اون دستور به ساختار خاص اکسترود ابداعی شما فرستاده بشه مثلا یک سرنگ رو فشار بده تا مثلا شکلات یا هر چیز دیگه ای پرینت بشه
    لایک کردن