نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: سوال در مورد برد های مورد نیاز برای پروژه دزدگیر هوشمند

Member

سوال در مورد برد های مورد نیاز برای پروژه دزدگیر هوشمند

سلام خسته نباشید
    من این پروژه رو میخام انجام بدم ولی به علت تازه کار بودن در این زمینه نمیدونم چه برد هایی رو باید خریداری کنم !
    دو عدد دوربین یا وبکم که جلو درب ورودی منزل نصب میشه و در زمان سفر با فعال کردن سیستم ، ورود افراد رو به منزل تشخیص بده و همین طور عکس بگیره و تصاویر رو به سرور ارسال کنه. دقیق تر بخوام بگم اینه که یک سنسور حرکت سنج لازم دارم که در صورت تشخیص حرکت ، به دوربین ها فرمان داده بشه و دوربین ها هم شروع به گرفتن عکس کنند و تصاویر از طریق رزبری پای به سرور اینترنت که براش تعریف شده ارسال بشه.
    فقط چند موضوع دیگه هم هست :*
    من میخام دوربین ها و سنسور حرکت سنج به صورت وایرلس باشند و به صورت بی سیم (بلوتوث یا وای فای) با رزبری پای متصل باشند.
    کل فرآیند با یک برد رزبری باید انجام بشه

یه سوال دیگه هم داشتم . اونم اینه که برای اتصال ماژول ها به رزبری به صورت بی سیم باید از چه بردی استفاده کنم؟

مدیر گروه
    خود رسپبری سوکت اتصال دوربین داره اگه به وایرلس بودن اصراری نداشتی راحت بود قضیه !

مشکل اینجاست که سنسور و دوربین اگر قرار باشه جدا از رسپبری باشن خودشون به یه میکروکنترلر نیاز پیدا میکنن و اگه قرار میکرو بزاری نیازی به رسپبری نداری دیگه چون میتونی یه آردوینو بزاری با ماژول وایفای بفرستیش روی IP مد نظرت.

https://create.arduino.cc/projecthub...15200&offset=0

اینو ببین
    این اومده از آردوینو برای کارهای پردازشی استفاده کرده و چون برای کارش نرم افزار نوشته بوده وادار به استفاده از رسپبری بوده
    شما چون میخوای بفرستی به سرور نیازی به رسپبری پیدا نمی کنی دیگه

کلمات کلیدی این موضوع