نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
Like Tree1 لایک
  • 1 Post By Arman5592

موضوع: انتخاب یک برد کوچک و کم هزینه به همراه ماژول wifi

Junior Member

Post انتخاب یک برد کوچک و کم هزینه به همراه ماژول wifi

با سلام
    می خواستم یک برد کوچک به اندازه حداکثر 3*4 سانت به عمق 2 سانتی متر انتخاب کنم به شکلی که بتوان با استفاده از WIFI به این برد متصل شد و همچنین با استفاده از روشی (مثلا استفاده از USB )به آردینو متصل شده و با استفاده از کامند اطلاعات اتصال به WIFI را مانند SSID و WAP Key را بر روی برد تنظیم کرد.
    حال با توجه به اینکه می خواهم مینیمم قیمت را داشته باشم از استاید خواهشمند تا برد و ماژول های مربوطه را معرفی کنند.
    در ضمن می خواهم حداکثر برد WIFI را هم داشته باشم. و همچنین کار این پکیج دریافت کامند ها از طریق یک برنامه ویندوزی (یا در صورت امکان ساخت یک برنامه تحت وب بر روی خود آردینو ) و خروجی دیجیتال دادن کد ارسالی برای آن برای ارسال به یک AVR دیگر است.
    با تشکر از تمامی اساتید

Junior Member
    انتخاب خود من این برد بود
    آردوینو پرو مینی
    که روش اینو نصب کنم
    ماژول مبدل USB به سریال CP2102 - پروگرامر آردوینو پرومینی
    برای قسمت پروگرم کردن و البته این رو هم برای ماژول WIFI انتخاب کرده بودم
    ماژول WiFi واي فاي ESP8266

ولی اینکه آیا این بهترین انتخاب هست رو نمی دونم
    و در ضمن نمی دونم واقعا این سخت افزاری که الان گفتم آیا به هم می خورند و مشکلی پیش نمی آد
    برد نهایی این پکیج در چه اندازه ای خواهد بود
    آیا با نصب اون ماژول ها خود برد در اندازه های 3*4 به عمق 2 سانت در خواهد اومد
    آیا با هم هماهنگی دارند
    اینها رو هم نمی دونم
    ممنون می شم منو راهنمایی کنید

Senior Member
    حقيقتش من نه تا حالا با بورد هاى كوچك كار كرده ام نه با واي فاي ولى توصيه اي كه دارم اينه كه هميشه به دنبال ارزان ترين بورد نباشيد شايد با پرداخت هزينه اي اندك يه بورد بهتر بگيريد و كارتون كلي راحت تر بشه به عنوان مثال پرو ميكرو يا نانو كه نياز به پروگمر ندارن . و همون ماژول واي فاي در افتاب رايانه هم هست و من اگه بودم بخاطر مسائل امنيتى (اون سايت كه نوشتيد eNamad نداره) از افتاب رايانه خريد مى كردم.
    لایک کردن

Member
    سلام
    ببخشيد من ميخام يه سري اطلاعات رو از طريق واي فاي ارسال كنم شما چ ماژولي رو پيشنهاد ميدين ؟؟
    اگر ميشه نحوه كاركردنش رو هم توضيح بدين