نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
Like Tree2 لایک
  • 2 Post By Arman5592

موضوع: چند سوال در مورد اسپیکر و ارتباط دادنش با arduino

Junior Member

چند سوال در مورد اسپیکر و ارتباط دادنش با arduino

سلام دوستان
    من میخوام شروع کنم و یک اسپیکر بلوتوث بسازم
    من قبلا با arduino کار کردم و مثلا یک ماشین ساختم که با گوشی جلو و عقب میرفت
    ولی در زمینه صوتی کار نکردم و حتی نمیدونم چه بلندگویی بخرم و آیا همه بلند گو ها میشه
    این سوالام هستش :
    1 : آیا اصلا با arduino میشه یک اسپیکر بلوتوثی ساخت یا باید مثلا از این استفاده بشه : ماژول گیرنده بلوتوث صوتی به همراه آمپلی فایر و کلیدهای کنترلی
    2 : من مثلا شاید بخوام 10 بلندگو رو وصل کنم , چطور ممکنه ؟ برای تامین انرژیش چیکار کنم ؟ میخوام به برق وصل بشه برای این باید چیکار کنم؟
    3 : من همزمان میخوام مثلا با بلوتوث یک سری ال ای دی هم کنترل کنم , باید از 2 ماژول بلوتوث یا برد arduino استفاده بشه ؟ من میخوام فقط به یک بلوتوث وصل بشم و موقع پخش آهنگ تویه گوشی آهنگ تویه بلندگو ها پخش بشه و با اپلیکیشن مثلا چند ال ای دی رو خاموش یا روشن کنم
    4 : من تو سایت ها نهایت بلندگو با 2/5 وات پیدا کردم , بیشتر هم موجوده ؟ میشه استفاده کرد برای این کار ؟ یا مثلا باید از 10 تا 1 واتی استفاده کرد؟

ببخشید اینقدر سوال پرسیدم
    ویرایش توسط Pr0gramm3r72 : 07-19-2015 در ساعت 02:45 PM

مدیر گروه
    ببنید این اسپیکر بلوتوث که خودتون لینک دادید کار باهاش خیلی راحته ولی فقط دو تا اسپیکر می تونه ساپرت کنه. اگر بخواید می تونید خودتون از ماژول های بلوتوث صوتی سایت به صورت تنها استفاده کنید ولی خب راه اندازیش به سادگی این ماژول پیشنهادی خودتون نیست قاعدتا باید براش یه مدار هم طراحی کنید.

من یه کمی بعید میدونم بتونید با بلوتوث صوتی کامند بفرستید.

Junior Member
    پس چاره چیه (

Senior Member
    چاره بلوتوث معمولی برای کامند هست . و یه اردوینو با gpio زیاد که همزمان شیلد وصل کنید و بلوتوث جدا .