نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: Mouse and keyboard

moj
    moj آنلاین نیست.
    Junior Member

Mouse and keyboard

با سلام من میخوام از آردوینو یونو و سنسور MPU6050به عنوان موس استفاده کنم ولی موقع اجرای مثال های خود آردوینو بل مشکل 'Mouse' was not declared in this scope
    مواجه میشم!!! کسی میتونه کمک کنه ! کتابخانه ها رو هم اضافه کردم ولی نشد!

Senior Member

Red face خارج کردن کد ها از حالت کامنت

نقل قول نوشته اصلی توسط moj نمایش پست ها
    با سلام من میخوام از آردوینو یونو و سنسور MPU6050به عنوان موس استفاده کنم ولی موقع اجرای مثال های خود آردوینو بل مشکل 'Mouse' was not declared in this scope
    مواجه میشم!!! کسی میتونه کمک کنه ! کتابخانه ها رو هم اضافه کردم ولی نشد!

عليک سلام ، معمولا بعضي کتابخونه ها توي مثال هاشون يه سري توضيحاتي داره که همون اول گفته نيازه براي راه اندازه بعضي خط ها رو از حالت کامنت حارج کنين ( "//" رو بردارين از اول خط) که اين خط تعريف ميکنه کدوم پايه به چي وصل شده ، يا شايد شما متغيري رو در جايي دارين استفاده ميکنين که تو اون قسمت تعريف نشده (دارين يه متغير محلي رو جاي ديگه اي غير از محل خودش استفاده ميکنين ) اما احتمالا همون خطاي اوله يعني بايد ببيني کدوم يکي از کامنتا رو که وارد برنامه کني مشکل حل ميشه ،
    احتمالا هم يه شکلي مثل (a,b,c,d)***_*** داره که اون a,b,c,d شماره پين هان ،
    از توي file>example اون کتابحونه اي رو که اضافه کردي يکي از مثال هاش رو باز کن و بعد اون مثال رو آپلود کن اگه شد ببين چي اضاف به کدت داره، اگه نشد ببين کدوم کامنت از مثال رو وارد برنامه کني مشکلش حل ميشه و همون کامنت رو وارد برنامه خودت کن
    اميدوارم مشکلت حل بشه

مدیر گروه
    میتونی کتابخونتم بزاری ببینیم شاید روی سیستم شما مشکل داره و کتابخونه درست add نشده باشه